Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem vállalja fel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vállalja fel a barátom mások elött az érzéseit, nyuszi? Viszont az ágyba meg oroszlán?

Figyelt kérdés
Már szakítottunk egyszer, de most összejárogatunk, szex, puszi, ölelgetés, látom hogy szeret, hisz akkor nem foglalkozna velem. Este jön át mikro anyuék alszanak, és ö is akkor hív át. A hevrjai elött meg barátként kezel már csak. Elötte ö elöttük is "majd lenyelt". Atz utcán is tartja a távolságot. Most akkor mivan? Ez hogy értelmezzem?
2009. júl. 29. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt hívják szexkapcsolatnak. Ez a fiú nem akar tőled semmit, csak nő kell neki, hogy élvezkedjen. Jobban jársz, ha kilépsz ebből a kapcsolatból.
2009. júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őt. Bár szerintem már nem akar komolyan foglalkozni veled. Remélem nincs igazam.
2009. júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

csak a lukad miatt tart!

szakíts vele de vegyél neki egy kecskét hogy legyen kit k.rogatni

2009. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De biztos vagyok benne hogy érez irántam valamit.Sztem a szüleinktöl fél hogy mit szólnának ehhez, a haverjai meg lepapucsozzák, pedig én sose mondtam neki ne menjünk velük ö nem akart velem akart lenni. Amúgy 7 év van köztünk.De szeret és látom mikor velem van gondolkodik. Együtt voltunk 3 hónapig kiismertem.Szétválaszhatatlanok voltunk. Mindig együtt voltunk. De valami történt. Persze hazudozott mindig mást mondott miért szakított velem. És a kapcsoltaunk elején azt mondta neki a szexhez érzelek kell. és sose magával foglalkozik az ágyba se hanem velem.Ez nem jelent semmit?Az eddigi pasik akikkel csak 1-1 szex volt azok sose foglalkoztak velem...
2009. júl. 29. 22:04
 5/9 anonim ***** válasza:
3 hónap alatt nem lehet senkit kiismerni. Azért gondolod, hogy még mindig érez irántad valamit, mert még nem ábrándultál ki belőle. De hidd el, hosszú távon ez nem fog működni, jobban jársz, ha ott hagyod, tudom, milyen nehéz, voltam már hasonló helyzetben. Milyen kapcsolat az, amit nem vállal fel a barátai és a családja előtt?
2009. júl. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elötte már ismertem 1 éve. Elöbb utobb fel vállalná.Csak az a kérdés adjak neki idöt vagy ne?
2009. júl. 29. 22:56
 7/9 anonim válasza:

Szia!

Én is ugyanebben a cipőben járok. Köztünk 10 év korkülönbség van. Tudom hogy szégyell engem mert fiatalabb vagyok nála. A barátok előtt nem mutatkozunk, de a szülők tudják. Az elején nagyon parázott hogy a szüleim milyen véleménnyel vannak róla. Lehet hogy a barátod is ettől fél.

19/L

2009. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

23:01

Megint én.

Én eddig vártam és még várok. Lesz ami lesz. Amugy szépen lassan változik és megadja magát.

2009. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Minek kérdezel ha már előre tudod mit akarsz hallani??

Nem ismered ezt a gyereket, 3hónapig jártatok pompás. elötte ismerted 1éve. nem ismerted maximum tudtad ki ő.

A pasik azt a csajt akit akarnak azt felvállalják vagy így vagy úgy... Nem szeret, csak kényelmes neki ez a helyzet amit nyújtasz, kicsi ezt, kicsit azt, ennyi. Ha lenne egy kis akaraterőd elküldenéd,h mit tesz, ha igazán veled akar lenni akkor mindent megtesz,h ne hagyd el, ha nem akkor keres mást akivel ugyanezt el lehet játszani..

2009. júl. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!