Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom miért ad ki magas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért ad ki magas hangot szex közben?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, a barátommal 7 hónapja szexelünk. Főleg ha én vagyok felül olyan magas hangon nyög, amilyen hangot még én sem tudok sikítani és közben nagyon ronda pofát vág. Ez izgatólag kellene hogy hasson rám? Csakmert mindig elröhögöm magam, néha röhögőgörcsöt is kapok és oda a romantika. Még sose jutottunk el a csúcsra emiatt. Mit tennétek a helyemben? (Ja, arra már rájöttem, ha a szájának nyomom a mellemet, akkor addig abbahagyja, de nem lehetünk végig így.)
2008. máj. 15. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Mert annyira élvezi a szexet.Komolyan!Jó lehetsz az ágyban:D:D
2008. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg az élvezettől van, bár akkor fura, hogy csak ebben az egy pózban csinálja?

ha igen, kerüljétek ezt a pózt, vagy fordulj meg és akkor nem látod az arcát.

Az nagyon jó, ha a férfi átéli az élvezetet, és az orgazmust, kevés ilyen férfi van , becsüld meg.

2008. máj. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
bazzeg, azért nem kéne kiröhögni:D:D
2008. máj. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h rajtad röhög.
2008. máj. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy élvezi! :D Nem tudom, h mennyire lehet humoros a páraod, de az biztos, hogy amikor én látom (és nem utolsó sorban hallom ;)) a Barátomon, az nem is kicsit jó érzés.. :) A pózcsere jó ötlet, próbáljátok meg, ha eddig még nem.
2008. máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szegényke...ne röhögd máár ki!Olyan kis cukker lehet :D Nagyon élvezheti....
2008. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
biztos operaénekes, csak neked elfelejtett szólni. nyugodtan röhögd ki, én is azt tenném
2008. máj. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is magasabb hangot ad ki, de ez nekem tetszik, mert tudom, hogy nagyon nagyon élvezi a dolgot. Ne haragudj, de szerintem te nem szereted ezt a férfit, ha kineveted. Egy nőnek az a legizgatóbb dolog a világon, ha látja, ahogy a partnere elmegy.
2008. máj. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem értem miért neveted ki, örülj neki, h. a párod ennyire élvezi. Egyébként, kitudja, h. nem-e valami hangversenyre készül....:DDD

most komolyan: biztos k...jó vagy:)

2009. jún. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!