Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom idegbeteg és nyugtat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom idegbeteg és nyugtatókon él, ha be van gyógyszerezve nem képes merevedést produkálni, viszont ha nem veszi be a tabikat, félek tőle, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Segítsetek!
2009. júl. 29. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha félsz tőle, akkor szerintem ne maradj vele.Ez elég nehéz döntés amit csak te tudsz meghozni.Te tudod mennyire szereted és mit bírsz ki mellette.
2009. júl. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őt és nincs is semmi baj ha megvan a napi előírt gyógyszer mennyiség ,ami viszont elveszi a szexuális vágyát , hogy tudom , mégis valahogy előcsalogatni belőle ?
2009. júl. 29. 21:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljen a pszichiáterével, hogy ezen lehet-e segíteni. Ám ha komoly betegsége van, akkor lehet, hogy így marad.
2009. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
tünj minél messzebre
2009. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A Pszichiátere tud ezen segíteni!!! Mondja el ezt neki! Ez egy mellékhatás!!! Változtatni fog az adagon, vagy más gyógyszert kap, vagy kap kiegészítő gyógyszert! Ne hagyja a szex miatt abba a szedést!!! Ha súlyos depressziós, akkor az veszélyes lehet! Én nem gondolom, hogy hagyd el... A beteg ember is ember...
2009. júl. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal szólni kell a pszichiáternek. Nekem a testvérem szed többféle nyugtatót és hangulatjavítót, és neki is volt ilyen mellékhatása. Ő szégyellte, nem mondta el sokáig az orvosának, mert egyedül volt, és nem érdekelte. Aztán amikor már nyaggattam jó ideje, hogy ez így nem állapot, ha összejön valakivel, akkor ez fontos lehet, akkor nagy nehezen elmondta az orvosának, és variáltak a gyógyszerekkel, és megszűnt ez a probléma. Szóval legelőször is beszéljetek az orvosával.
2009. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
A nyugtatói mellé szedjen viagrát, minden gondod meg lesz oldva
2009. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Menjetek el egy normális orvoshoz, aki vitaminnal és egy normális csökkentéssel le tudja hozni a drogokról a barátodat. A pszichiáter nagyon jól tudja, hogy egy zombi nem képes szexelni. Ez csak egy enyhe mellékhatás, csak rosszabb lesz.
2009. aug. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat !
2009. szept. 13. 11:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Viagrát ne szedjen mellé semmi kép, két gyógyszer együtt veszélyes lehet...
2009. szept. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!