Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Tetszene nektek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tetszene nektek, ha ti lennétek az elsők a párotoknak? (szexben)

Figyelt kérdés

Lányok! Tetszene nektek, ha ti lennétek az elsők a párotoknak?(szexben)


Kort is légyszi!

-17 éves srác-


U.I:

!!NEM!! Kérek oylan válaszokat, ahol az van, hogy menjek innen, mert még nem vagyok 18!!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. júl. 29. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
hááát...ha énis szűz lennék, akkor egy kicsit paráznék, h szerencsétlenkedni fogunk..:D
2009. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
nekem tetszene :)
2009. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem csodálatos lehet.
2009. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
91%
Nekem volt ilyen pasim. kicsit furcsa volt, de így legalább tőlem tanulta meg, és 100 %-an tudta, hogy mi a jó nekem. Nem is ezért mentünk szét...
2009. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
91%
Nekem volt olyan barátom,aki 2 évvel idősebb volt,és szűz.Majdnem egy évig voltunk együtt.Először nem merte elmondani,és annyira rágörcsölt,hogy nem tudtuk összehozni a dolgot.Aztán mikor végre elmondta,simán ment minden,mert megnyugtattam,hogy engem abszolút nem zavar.Kicsit még büszke is vagyok a mai napig rá,hogy én lehettem neki az első.
2009. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Én örültem vna ha én vagyok a páromnak az első de sajnos nem így volt...19/L
2009. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Abszolút! Anno a barátommal egyszerre veszítettük el a szüzességünket, és nagyon jó volt! Ha ő nem lett volna szűz, akkor valószínűleg nem éreztem volna magam olyan felszabadultnak, idegesített volna, hogy mi van ha béna vagyok, nem vagyok olyan jó, mint az előző/k. Így viszont nem volt kihez hasonlítania, és így én is sokkal lazábban tudtam belevágni a dologba.:)

19/L

2009. júl. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nekem tetszene
2009. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a barátommal veszítettem el!Ö is szűz volt és én is.Életem legszebb dolgai közé tartozik ez a dolog!Az a bensőséges hangulat az a sok érzelem egyszerűen csodálatos*__*

3 hónapja történt és több mint fél éve vagyunk együtt :)

Nagyon szeretem és ö is engem!Valahogy úgy vagyok vele hogy le tudnám vele élni az életem igaz nagyon fiatal vagyok még de mégis:)Azóta is nagyon élvezzük az együttléteket!Semmi durvaság..csak és kizárólag gyengédség..ez nálunk Alap!:)

A legkedvesebb számomra hogy nagyon sokszor megemlíti és köszöni hogy velem lehetett először és ez nagyon jól esik nekem!:)Elég romantikus barátot fogtam magamnak:)


15/L

2009. júl. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!