Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy 4.5cm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy 4.5cm vastag 20cm hosszu cerkáról? Álltalában a nők szeretik az ekkorát? Mert néha ugy érzem jobb lenne kissebb!

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 07:32
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
A Hosszával van bajod vagy inkább a szélességével ?
2009. júl. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

vastagsággal...

csodálkozva nézik mekkora, meg hogy nem érik át... azt nem tom, hogy ezt jó indulatból mondják -e, mert rákérdek akkor csak mosolyognak...

eddig egy csaj nem élvezte, hosszu elöjáték után sem...

2009. júl. 29. 07:56
 3/10 anonim ***** válasza:
6%

Első válaszoló vagyok !

Hát ha túl vastagnak érzed és fáj, akkor keress másik pasast sztem, de ezt a 4,5 cm-t vastagságban nem tartanám olyan húde vastagnak. Nekem 19/5,5 cm és mondogatja a barátnőm hogy nagy, de már megszokta és élvezi. Főleg az elején parázott be tőle (már a látvány miatt stresszelt, hogy az olyan nagy hogy nem fog bemenni neki.) Valószínűleg Te egy Szűkebb lány vagy. SZal csere vagy fájdalom ha nagyon szereted (ha fáj egyáltalán).

2009. júl. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

szerintem a kérdező fiú...nem lány.

hát, az én barátomnak csak 15cm, átmérőt nem tudok, de olyan 4-4,5 körül lehet. nekem ez elég. egyszer lefeküdtem egy sráccal, neki 19 volt, átmérőre mondjuk nem olyan vészesen nagy. bizonyos helyzetekben azért tud fájni. de ő mondta is, hogy néha gond van ebből, ezért odafigyel arra, hogy ne lökjön nagyot, óvatos legyen.

szerintem próbáld te is így. vannak lányok, akiknek alapból rövidebb a hüvelye, ők nem fogják annyira szeretni. de ha odafigyelsz nem lesz baj. nem kell teljesen betenni és akkor nem fáj neki. eleinte nehéz lesz megszokni persze. átmérőre meg a hosszú előjáték a megoldás. meg sikosító.

2009. júl. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
a kérdező szerintem fiú...de egyébként szerintem nem kell kisebb és vékonyabb sem:)egy lány:)
2009. júl. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Jóvanmá', mit villogsz.
2009. júl. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Bocsi, ha félreérthető volt fiu vagyok...

A mélységgel szoktam vigyázni, meg hogy hosszu legyen az előjáték... engem csak a vastagság zavar, mert a csajok csak lesnek...

Köszi a válaszokat!

2009. júl. 29. 13:06
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi 8-53-as :)
2009. júl. 29. 13:08
 9/10 anonim ***** válasza:
A pasim farka 22 cm és a vastagsága hasonló a tiédhez. Válaszom pedig az, hogy nagyon szívesen ráülök ilyen méretűre. De legszívesebben azt szeretem, ha a barátom hátulról jön belém.
2009. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia!


8-53-as

Neked már volt dolgod ekkorával, ha igen milyen volt???

Köszönöm!!!

2009. júl. 31. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!