Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Manapság miért büszke egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért büszke egy lány arra hogy hivatás nélküli szuka?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm,haverom és barátom van.

Éppen tegnap beszélgetek az egyik csaj "havernőmmel"(17 éves).

És büszkén meséli hogy ezen a nyáron már 4 fiúval járt(de eddig volt neki vagy 24).

Sőt most is jár 1 "aranyos" sráccal de őt folyamatosan csalja egy másikkal akibe kezd beleszeretni.De most hétvégén volt az egyik disco-ba és egy "jóképű" pasival részegen dugott a mosdóba.És mindezt olyan büszkeséggel meséli mint egy hadvezér aki elfoglalta Európát.

És ez nem egyedülálló eset,rengeteg hasonló csajt ismerek még.


Csak azt nem értem hogy miért büszkék a mai lányok a k.rvaságukra?


És miért büszkék arra hogy egy hétvégi partyn holtrészegre isszák magukat és a saját hányásukba fetrengenek?


Tényleg egyre értéktelenebbek lesznek a nők vagy ez a "normális" és a "trendi"?


(Nem tudom,mindenesetre az ilyen "demoralizált nőnemű egyedeket" nem tekintem nőnek,csupán nősténynek.Melyeket sokkal inkább az állatok kategóriájába sorolok.És nem tekintem embernek őket.Esetleg csak az emberi faj "defektjeinek".)


2009. júl. 29. 02:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
utolsó: neked is teljesen igazad van, hogy addig kell kihasználni meg élvezni az életet amíg lehet, fiatalon. de nem annyira fiatalon, akikről a kérdés szól, 14-16évesen. akkor azért elég gáz, főleg h legtöbbjük teljesen felelőtlen. később amikor benőtt a feje lánya és tud felelősséget vállalni, stb. meg nem azért csinálja h jövőhéten legyen mire dicsekednie akkor legyenek egyéjszakás kapcsolatai. (1.voltam)
2009. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Az "ilyen" lányoknak majd akkor lesz bajuk ebből, ha igazán megszeretnek valakit, komoly kapcsolatot szeretnének. Mert akkor a kiszemelt pasi nehezen fog bennük megbízni. Legalábbis ha megtudják, előttük hogyan viselkedett a drága.

2009. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

igen valóban kicsit később kellene úgymond "élnie".mert most még tényleg egy felelőtlen kis csitri,ennek az lessz a vége hogy összeszed vmi jó kis fertőzést vagy terhes lessz.

előző oldalon utolsó voltam

2009. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

szerintem egy pasinak ugyanilyen gáz, ha azzal dicsekszik, hogy 15 lánnyal volt a nyáron.

nekem elmegy tőle a gusztusom, ki tudja, mit kapok el tőle...

szóval ez nemcsak a lányokra igaz, ne általánosítsunk...

22L

2009. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!