Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Manapság miért büszke egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért büszke egy lány arra hogy hivatás nélküli szuka?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm,haverom és barátom van.

Éppen tegnap beszélgetek az egyik csaj "havernőmmel"(17 éves).

És büszkén meséli hogy ezen a nyáron már 4 fiúval járt(de eddig volt neki vagy 24).

Sőt most is jár 1 "aranyos" sráccal de őt folyamatosan csalja egy másikkal akibe kezd beleszeretni.De most hétvégén volt az egyik disco-ba és egy "jóképű" pasival részegen dugott a mosdóba.És mindezt olyan büszkeséggel meséli mint egy hadvezér aki elfoglalta Európát.

És ez nem egyedülálló eset,rengeteg hasonló csajt ismerek még.


Csak azt nem értem hogy miért büszkék a mai lányok a k.rvaságukra?


És miért büszkék arra hogy egy hétvégi partyn holtrészegre isszák magukat és a saját hányásukba fetrengenek?


Tényleg egyre értéktelenebbek lesznek a nők vagy ez a "normális" és a "trendi"?


(Nem tudom,mindenesetre az ilyen "demoralizált nőnemű egyedeket" nem tekintem nőnek,csupán nősténynek.Melyeket sokkal inkább az állatok kategóriájába sorolok.És nem tekintem embernek őket.Esetleg csak az emberi faj "defektjeinek".)


2009. júl. 29. 02:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
igazad van h nagyon gáz... csak azt nem értem sokan miért csak a lányokat ítélik el ha ilyenek. a srácokat senki nem szólja le ha a saját hányásában fetreng a buliba v ha a mosdóban dug, v ha 2 hónap alatt 10 csajjal fekszik le. pedig ők is legalább ennyire büszkék rá
2009. júl. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen igazad van, de az első válaszolónak is. Minden esetre megnyugtat, hogy vannak még normális értékrendszerrel rendelkezők, és talán van még remény, hogy ha nekem egyszer gyerekem lesz, akkor nem csak az idiótákkal fog találkozni.


A kérdésed miértjére nem tudom a választ, nekem ez nem fér bele az életembe, nem is tartom követendőnek, inkább szánalmas, de tudod, ha valaki így viselkedik, annak a családjában sincs rendben valami, és mindenki máshogy vezeti le, ők így.

2009. júl. 29. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
hát barátom, rendben van hogy a ő könnyűvérű.. de nincs ilyen pasi ismerősöd? aki szintén ilyen lenne? vagy a nő legyen szűz? :) nagyon sokan gondolják így.... csak nemtom mire fel.. nem azt mondom h ez a normális, amit leírtál, de igenis lehetnek/legyenek kapcsolatai... vagy Te is szüzen szeretnél mindenkit megkapni?
2009. júl. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

nekem is egyik osztálytársnőm ilyen.. és hidd el mi akik nem így viselkedünk, ugyanúgy lenézzük amikor büszkén meséli hogy a buliban 20an tapizák végig (de arról nem beszél hogy egy sem akar tőle semmi komolyat mert egy éretlen csitri)

vannak még olyanok akiket nem a f*szhiány vezérel :)

2009. júl. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

én is ismerek ilyet...nem tudom mire jó ez a viselkedés, a lényeg az, hogy én nem vagyok ilyen, és majd pár év múlva amikor a normálisan viselkedő nők férjhez mennek, meg gyerekük lesz, ezek a "szukák" majd csak lesnek ;)


Van egy 21 éves ismerősöm. 17 éves korában elszökött otthonról, a testéből élt, drogozott, majd összeállt egy csajszival. Majdnem 1 évig voltak együtt, amikor összejött a mostani férjével (Joshi barátban is benne voltak október körül). Nemsokára 1 éves lesz a gyerekük. Rendes, gondos anyuka és feleség lett belőle.

18L

2009. júl. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
azért mert ezeknek a csajoknak,csak annyi is az eszük,és ha jót akarsz,és nem akarsz szőrnyűlködni,akkor ilynekkel nem kell szóba állni,sem meghallgatni a dícsekedéseiket,kerülni kell őket,egyszerű
2009. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Hála Isten, hogy én nem vagyok ilyen.Szerintem ez a szülői nevelésen is múlik.A mai fiatalokat kordában kellene tartani, mert ha nem figyelnek rájuk könnyen a rossz útra térnek.

Ők úgy gondolják, hogy ez büszkeség, de közben mindenki ujjal mutogat rájuk.

2009. júl. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen igazad van. Nő létemre is azt mondom,hogy a legtöbb nő kurv* és könnyűvérű. Én ezért nem járok már el szórakozni, mert mindenhol azt látom,hogy a 14-17 éves korosztály úgy be van rúgva, hogy kint fekszik a hányásában, vagy épp b*szik valakivel,akit alig ismer. Én is voltam 16 éves,megittam a magamét, fiúztam is, de mértékkel! Maximum csók, és az sem volt minden héten mással, csak néha csúszott be. És ha ittam,éreztem mi az elég. És itt nem a szüzességről van szó,mint ahogy írta egy válaszoló. Igen, legyenek kapcsolatai a nőknek, de ne heti váltogatással, berúgva szexeléssel, hanem normálisan! Én sem vagyok híve a szűz házasságnak, mert hülyeség. De a másik véglet sem jó,ha egy oltári nagy kurv* az illető.

21/L

2009. júl. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Sziasztok!!!


igaz, hogy sok ilyen ledér csajszi van! De sajnos ugyanennyi ledér pasi is van, aki mindenkivel fetreng, és dicsekszik, miközben egy r*banc f@sz.

Szerintem ez téged ne zavarjon, ha nem vagy rib@nc fasz, és keresd a normális nők, lányok társaságát!

Az "ilyen" nőkhöz, "olyan" pasik illenek!

Én pl. normális csajszi vagyok, és kerülöm a köcs*g fasz*t :-)

2009. júl. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%
Nem mondom hogy ez normális,sőt!De az sem egészen komplett akinek minden vágya már15 évesen hogy férje meg minimum4 gyereke legyen és boldog idilli családi elete heti 2 szexeel,hányingerem van az ilyenektől.... Amig fiatal vagy élj,bulizz ,szexelj akár a disco mosdójában is ha ott jön rád a kefélhetnék.De nem árt ha nem vagy segg részeg és tudod hogy mit csinálsz.
2009. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!