Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok popsisex nem fájt az első?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok popsisex nem fájt az első?

Figyelt kérdés
Jó amúgy mindkét félnek?:) Meg h csináltátok h beférjen?bármi tapasztalat jöhet a témával kapcsban. a barátomnak szeretnék jót.)
2009. júl. 28. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Meg nem probaltam.Parom undorodik tole es nekem sem hianyzik.25 L
2009. júl. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

hát a pasinak jó erősen be kell nyomnia az biztos. és mindkettőtöknek nagyon fáj. én már tapasztaltam

de nem nagy cucc, szerintem simán maradhattok az egyszerű szexnél...engem legaláábis az is teljesen kielégít

2009. júl. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kicsit se fájt..

Barátom élvezte, mert még szűkebb, mint a punci (: Nekem meg egyszerűen jó érzés volt, még el is élveztem, pedig első alkalom volt.

Jó hosszú előjáték kell, és a vaginából átkened oda a nedvet és be is nyálazhatod. Ha ez nem elég, vegyetek síkosítót. Bár nekünk nem kellett.

Aztán az ujjaival tágítson, vagy csináld magadnak, hiszen te érzed, hogy meddig kellemes, és nem fáj.

Nagyon fontos, hogy el kell lazulni, mert ha szorítod, akkor fáj.

2009. júl. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Az utolsó válaszoló szavait fogadd meg! Az sem biztos, hogy elsőre ki tudsz tágulni annyira, hogy befogadd a barátod farkát. Ha nem tudsz kellőképpen ellazulni, akkor nem fog menni.

Szóval hosszú előjáték, ujjazás és ha már kellőképpen tág vagy, csak akkor tegye be.

A síkosítás nagyon fontos!!!!


32F

2009. júl. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én csaj vagyok, de a pasimba szoktam dugni vibrátorral, és rendszeresen elélvez. Sikosító kell!
2009. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
80%
Énis akarom a pasimba dugni:):)Mondjuk én csak ujjal:)Már egyszer álmába meg is dugtam hagyta magát de részeg volt:)Viszont engem annyira felizgatott hogy elélveztem a látványtól:):)):Nem vagyok perverz:):)
2009. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem fáj.Legalábbis a lánynak mivel lány vagyok és csak azt tudom.De a lány biztos nem élvezi mert ott nincs semilyen erogén zóna.A pasi meg gondolom élvezi mert bedughatja valahova.Szerintem maradjatok a normálisnál.
2009. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem akarok én a pasimba semmit dugdosni,ő akarta kipróbálni h nekem hátra is:) köszi a tanácsokat
2009. júl. 29. 19:27
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Én pasimat nem foglalkoztatja az ilyesmi.És engem se...Nekünk teljesen jó a normális szex...
2009. aug. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!