Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok! Volt már egyéjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Volt már egyéjszakás kapcsolatotok? Ha igen, mennyi? Nem szégyeltétek utánna? Vagy mit éreztetek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Volt. Néhány. Mit szégyelljek rajta???? Könyörgöm felnőtt 28 éves nő vagyok, fel tudom mérni a tetteim súlyát. A szex pedig nem bűn, hogy szégyenkezni kelljen miatta. Nem is értem, mi ez a hülye felfogás. Hogyhogy mit éreztem utána? Nagyon klassz volt, reggel kávé, én jobbra, ő balra. És?
2009. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem volt. Így utólag nem is hiányzik. És valószínűleg már nem is lesz. De lehet, hogy vénasszony koromban bánni fogom?? :)))
2009. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

elsővel teljesen egyet tudok érteni. nekem is volt pár, mondjuk én még csak 20éves vagyok. de mit szégyelljen az ember lánya azon, ha nincs pasija, testi igényei viszont vannak? teljesen természetes dolog. ha nem vertem át a pasit, nem áltattam stb., meg nem pénzért, v más haszonért voltam vele akkor semmi szégyellni való nincs benne. szerintem. de látom az 1. is jól le lett pontozva.

egyébként nekem nagyon is jó volt, igaz volt pár amit kihagyhattam volna, mert nem volt olyan nagy élmény, voltak viszont nagy jók is. megvannak ennek is az előnyei.

2009. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

A 2. vagyok. Néha azért visszanézek, kíváncsi vagyok, milyen válaszok lesznek! :)

(u.i: az egyest nem én pontoztam ám le!)

2009. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Bocsi,nem én pontoztam le,én csak kiváncsi vagyok. Én is tervezem,de nem tudom,hogy utána nem bánnám-e meg...
2009. júl. 28. 22:10
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Ha reálisan látod a dolgot, akkor nem ér csalódás, hiszen tudtad, hogy csak egyetlen éjszakáról fog szólni. Ha többet remélsz tőle, mint amennyi valójában lehet, akkor valószínű csalódott leszel. Nekem egy volt, belementem úgy, hogy tudtam nem lesz folytatás. Üresnek éreztem magamat utána és soha többet nem szeretnék egyéjszakás kalandot.
2009. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Nekem nem volt még, és remélem nem is lesz. Nem tudom mi jó abba h reggel felkelsz, aztán cső. Másrészt pedig a fiú sem fog szép jelzővel illetni, ha ilyen könnyen odaadod neki magad és megkap. Sajna a legtöbb tizenéves tini is ebbe az irányba változik, összefexenek mindenkivel kevéske alkohol után...nem tudom én érzelem nélkül nem tudom élvezni a szexet, akkor inkább magamhoz nyúlok, minthogy egy idegen vagy kevésbé ismert pasival töltsem az éjszakát, akit talán nem is látok többet.
2009. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%

utolsónak: a függetlenség és a szabadság a jó az egészben, hogy senki nem fog semmit számon kérni utána, kötetlen az egész.

egyébként meg ha a srác csúnya jelzővel illet, akkor azzal magát is leírja, ugyanis ő is ugyanazt csinálta. jah v ők azt csinálnak amit akarnak, élhetnek a vágyaiknak, a nők meg önmegtartóztassanak? nah persze. álszentség.

egyébként nem csak tinikről van szó, az igaz h 14-15évesen nem kéne még, de ha az ember 18-20 v idősebb akkor mi kivetni való van benne? persze ha felelősséggel csinálja. (3. voltam)

2009. júl. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Volt..mikor nem volt pasim....

(ha nem lenne,most is belemennék,de mivel családom van igy a fantáziálás marad,uj pasikrol)

2009. júl. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
Aztán csodálkoztok ha összeszedtek mindenféle nyavalyát... Gratulálok. 32/F
2009. júl. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!