Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szégyenlős vagyok. Mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlős vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem szeretnek vilagosban sexelni de a parom szeretné ha töb mindent látna.de én szégyenlem magam picit. vagyis nemvagyok megelégedve magammal mit tegyek hogy ne legyek az?
2009. júl. 28. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát...a szégyenlösség ellen nem nagyon tudok mit tanácsolni,de szerintem elöször próbáljátok gyetyafénynél,ugy talán nem éreznéd olyan zavarban magad. És ö is többet látna belöled,valamit nagyon hangulatos is.
2009. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gyújtsd le a lámpát. szerintem ha már szexelni tudsz, szégyenlős se legyél.
2009. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
én is az voltam.idővel majd leküzdöd.plusz,aki szeret,az úgy szeret,ahogy vagy.jaaj milyen bölcs vagyok.:d
2009. júl. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld nappal, behúzott sőtétítővel.Az nem olyan világos de látni is...Am..a gyertya is remek ötlet. :)
2009. júl. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de csak kocsiban lehetünk együt mert a szüleim nincsenek beavatva. de azert koszike.
2009. júl. 29. 14:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is vagyok.Vagyis csak voltam.Ezellen nincs mit tenni,győzd le.Légy elégedett magaddal,ha nem akkor az az orgazmust is befolyásolja,meg az együttlétet is.Lassan és fokozatosan mutasd meg neki magad ha attól félsz hogy nem tetszel neki.
2009. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát ő asztmondja hogy ugy szeret ahogy vagyok ugyhogy ne legyek szégyelős előte. nagyon köszi a tanácsokat
2009. júl. 29. 15:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne légy elötte szégyenlös én is ilyen voltam h akibe tényleg szerelmes voltam/vagyok nem akartam magamat elötte mutagatni ... és idövel be kell látni hogyha tényleg szeret mindenhogy szeret akármilyen a tested és ha látott fürdöruhában nem éri meglepetés ;)
2009. júl. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!