Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem megy neki hátulrol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy neki hátulrol a szex?

Figyelt kérdés

nem rég meg próbáltuk hátúról! úgy, hogy én le hajoltam!

de nem tudott behatolni! ez miért van lehet, hogy nem elég nagy a pénisze?? vagy mi ennek az oka? Csak egyszer próbáltuk én személy szerint nem akarom mert olyan rossz érzés neki h kudarcott valott!!

segitsetek mit lehetne tenni!


2009. júl. 28. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom már láttad a méretét, vagy mindig háttal vagytok egymásnak? Próbáljátok meg úgy, hogy egy magasságban legyen az alsó feletek. Pl. ágyon csússz egész a széléig, ereszkedj négykézláb, Ő pedig álljon mögéd. Utána el tudtok helyezkedni, hogy melyik a legkényelmesebb testhelyzet, a felsőtesteddel rá is fekhetsz az ágyra, de maradj térdeplő helyzetben.
2009. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Én se tudom bedugni hátulról, csak ha lehasal a csajom. Ha térdel vagy áll akkor fáj neki ezért úgy nem szoktuk, pedig nincsen vastag péniszem, lehet ő szűk kicsit.
2009. aug. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy tudat alatt nem akartad, ezért nem sikerült? te is azt írod hogy nem akarod. amíg nem akarod teljes szivedből, addig kínlódás lesz szerintem.
2009. aug. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
legyetek nyugottak! Sikerülni fog csak nyugi,mert lehet hogy tényleg azért nem megy mert annyira "úgy akartátok csinálni")
2009. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előbb-utóbb sikerülni fog

mint ahogy előttem is irták, ha valaki tudat alatt nem akarja, vagy vmilyen gátlás van benne, nem fog sikerülni

lehet, hogy fél, hogy egy lukkal odébb megy a farka

2009. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21:04 vagyok! igaz hogy egész másba de mi is vagyis én is "görcsössen" szeretném azt a valamit és azért nem sikerül! Ezt 100%-ba tudom de én sajnos egyenlőre nem tudok "megfeledkezni" róla egy percre sem! Remélem érted mit akartam ezzel neked írni! komolyabb a mi "témánk"! Csak nyugi és majd sikerül!
2009. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbálkozni kell...

Mostani bnőmmel is próbáltuk, és volt h 5 eprcig totyogtam mögötte mire sikerült..:)

A lány könnyen tud változtatni a magasságán úgy, hogy más méretű terpeszt választ, ahogy a fiú is. Így kell variálni, amig lyukra nem megy :)

Most már nekünk is ha elsőre nem is, de 2. ill. 3, nekifutásra már megy^^

2009. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!