Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem akar sexelni velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar sexelni velem a 20 éves barátom? Tudom hogy ö még nem volt senkivel igy csak arra tudok gondolni hogy fél de még csak a vágyat se látom rajta hogy akarná. Nagyon szeretem öt de kezdek megörülni, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Én letámadnám :)

23L

2009. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Szexelni talán. Nem pedig "sexelni". És a vesszőket se felejtsd el! Ha ezt a szintet elérted, jöhet már talán a szex is. Bocs, tudom hogy most bunkónak tűnhetek, de falra mászok a "sex" szótól. Magyarok vagyunk emberek...
2009. júl. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kérdezd már meg tőle légyszi... egy kapcsolat alapja, hogy meg tudjatok beszélni mindent. szerintem...
2009. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

13:10

király Linda is ezt mondta mikor elrontotta a himnuszt, hogy "magyarok vagyunk nem?" :D

2009. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont ilyen volt a volt barátom. Én már nagyon kívántam de egyszerűen semmit nem engedet kérdeztem is hogy miért és még értelmes választ se kaptam. Mondjuk nálunk már a pettingnél kezdődtek a gondok mert ő kielégítette de azt nem engedte hogy én is őt:S Mindketten szüzek voltunk és mindig azzal próbálta magyarázni nem akar nekem fájdalmaz okozni és ezért nem engedi. Nem tudom ilyen esetben mi a teendő nekünk ez a kapcsolat végét jelentette mert sztem egy jól működö kapcsolathoz szükség van a szexre. Próbáld meg átvenni az írányítást hátha úgy engedi vagy addig izgasd míg ellen nem tud neked állni. 20/L
2009. júl. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem kíván téged szexuálisan,lehet csak bűntudatból van veled...
2011. febr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!