Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orgazmus után sajog az alhasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orgazmus után sajog az alhasi tájékom. Normális, vagy menjek vele orvoshoz?

Figyelt kérdés

5éve élek szexuális életet, de ez a probléma csak pár hónapja merült fel. Minden egyes orgazmus után az eész alhasi tájékom sajogni kezd, valahogy úgy mint menzesz idején. Szóval olyan izomfájdalom szerűség. Én arra gondoltam, hogy esetleg az erős orgazmus okozta izomösszehúzódások eredménye, de nem vagyok benne biztos. Szerintetek?


Amúgy eddig 2 kapcsolatom volt, a mostanival 10hónapja vagyok együtt és egyikük sem csalt meg, ebben biztos vagyok. Az elsővel szüzek voltunk mindketten, szóval nem hiszem hogy valami behurcolt betegség.


2009. júl. 28. 12:33
 1/2 anonim válasza:
Az izgalomkor keletkező megnövekedett pulzus és vérmennyiség miatt a nemiszervekben, orgazmus után is érezhető nyomás, bizsergés, hasonlóan mint a menstruációnál érzett nyomás. Ha viszont régebben nem tapasztaltad orgazmus után, újszerű a dolog vagy akár fájdalmas akkor javaslom, hogy fordulj orvoshoz.
2009. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Naga_Chevalier ***** válasza:

Szerintem mindenféleképpen ajálott a doki.

Mivan ha már olyan régi a probléma hogy már a kezdetektől fogva ez volt vagy még előtte.

Nem akarok negatív lenni de azé jobb félni mint...

2009. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!