Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért zavarják a barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarják a barátnőmet az állataim, szerelmeskedés közben?

Figyelt kérdés
azt mondja zavarja ahogy nézik.
2009. júl. 28. 09:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
57%
Ha a terrárium le van zárva akkor mitől irtózik? Ha pedig ennyire zavarja, hogy "nézik" az állatok, akkor varass egy olyan nagy lepedőt, vagy kettőt teríts rá, hogy takarja őket. Ha még az lenne a baja, hogy undorodna az állatoktól megértem, mert elég ritka Magyarországon ez az állattartás. De ő attól irtózik, hogy nézik. És azért ez valahol tényleg vicc és hiszti.
2009. júl. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
háth köszönöm majd nézek valami jó szabót h csináljon marhanagy függönyt de tényleg hiszti szerintem is:) ennyire nemlehet utálni az állatokat nem szabadon vannak.
2009. júl. 28. 10:31
 13/18 anonim ***** válasza:
89%
ez vicces:)hát én meg szivesen lennék a bnőd heléybe ;)
2009. júl. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
93%
szerintem is csak hisztizik. a pók és a skorpió szép állatok, és ha néznek, akkor mi van? amit amúgysem hinnék. szerintem el vannak foglalva magukkal. nem fognak olyanokat gondolni, hogy "hű nézd, de ki mellei vannak". mi volt, hogy úgy szeretkeztünk, hogy a macska egy méterre a babzsákfotelen aludt. nem nagyon érdekelte a dolog.
2009. júl. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
70%
Nekem volt hogy a kutya közben elkezdte nyalogatni a lábujjamat. Na az zavaró volt. De ez... :D
2009. júl. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
szerintem se nagyon nézelődnek:D de ő szerinte nézik..:D de akk téll csak hiszti
2009. júl. 28. 11:07
 17/18 A kérdező kommentje:
nekem azért furcsa lenne a pókjaim nyalogatják a lábujjamXD:D
2009. júl. 28. 11:24
 18/18 anonim ***** válasza:
Amarha :D Én még a házba se mennék be :D Nem még hogy abba a szobába :D
2009. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!