Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Izgatás, simogatás közben, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgatás, simogatás közben, ha a lány a fenekét a péniszemhez nyomja erősen (még mindenki ruhába van), akkor már volt olyan, hogy éreztem hogy jön ki egy csomó folyadék a péniszemből, ez már a sperma lenne?

Figyelt kérdés
Mert elég gáz, hogy még ruhába vagyunk és már el is megyek. :S Ezzel mit tudok csinálni? Vagy ez csak előváladék? Mert elég sok folyadék jön ki belőle.
2009. júl. 28. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez előválasék és normális dolog.
2009. júl. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

bizony meg kéne nézni 1x azt a folyadékot...ugyanis ilyen rövid leírás alapján lehet mind2... :|

maszturbálással hogy állsz, korod? szűz vagy még?...

ilyesmit írjál pls

2009. júl. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nyugi :)


szerintem magömlésed volt. egyszer velem is előfordult, kb. 15-16 éves lehettem és egy csajjal ültünk egy padon egy parkban, beszélgettünk a szexről és azt éreztem, hogy minden "beavatkozás nélkül magömlésem lett. én is eléggé furán éreztem anno magamat. :)


nincs ezzel semmi gond :)

2009. júl. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok elvileg, mert mikor már ott voltam egyszer az aktus közelébe, már fel is húztam a gumit, kb. fél percig tartott a szex, és utána el is mentem... 18 éves vagyok.
2009. júl. 28. 01:02
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó de tök gáz lesz akkor a mostani barátnőmmel, ha ott leszünk :S. Hogy még boxerba vagyok és elmegyek... amúgy ez hogy elmentem (??) izgatás közben ez most volt 2 órája kb., most kivertem és elég dús mennyiség jött ki, és bírtam is 5 percig a verést. :)
2009. júl. 28. 01:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi volt. De nyugodtan lehet orgazmus is szerintem. Bárcsak nekem volna ilyen..:P

Az utolsó két hozzászólásod nem értem.. 2 perc volt elélveztél, és aztán?? Nem áll meg az élet..! Hogy lehetsz még szűz? Elfutottál? Nem volt több gumi? Vagy a csaj ideges lett?

Miért számít ennyire, ha orgazmusod van? Utána már nem megy a dolog??


(23/F)

KG

2009. júl. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értelek, 18 évesen nem ismered annyira a saját tested, hogy nem tudsz megkülönböztetni egy orgazmust az előváladéktól? Amúgy szerintem az utóbbi volt.
2009. júl. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!