Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Bnőmmel mostanában tervezzük...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bnőmmel mostanában tervezzük az első szeretkezést. Hogyan tudnék a lehető legjobb, legfigyelmesebb, legóvatosabb lenni?

Figyelt kérdés
Mindkettőnknek ez lesz az első (20 évesek vagyunk). Már elég sokat pettingeltünk, párszor odatettem a "műszert", de amikor megnyomta a szűzhártyáját az eléggé fájt neki. Mit lehetne tenni, hogy a legkevésbé fájjon? Gyorsan vagy lassan kellene behatolni így elsőre?
2009. júl. 27. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon izgasd fel előtte a lányt, hogy jó nedves legyen és könnyen be tudj hatolni. A misszionárius pózt ajánlom (igaz, sokan mondják a lovaglót is, de szerintem ott nagyon mélyen "benne van" a lányban a péniszed, ez pedig először nem biztos, hogy kellemes lenne.) Egyébként nekem is így volt, hogy pettingeknél (ujjazásnál) voltak fájdalmaim, de amikor lefeküdtünk, egyáltalán nem fájt, nem vérzett. Sok sikert!
2009. júl. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

az előző elmondott mindent kivéve: szerintem használjatok síkosítót! az sokat segít! És sok sikert nektek és gyönyörű szeretkezést :D

19/L

2009. júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat és jókívánságokat :P Még azt lécci, hogy gyorsan vagy lassan a bemenetellel? Mer ugye a lassú az gondolom fájhat, meg stressz lehet adott esetben, a gyors viszont mégjobban fájhat, de legalább meg van a dolog. (Gondolom fájdalom szempontjából olyan, mint ha mondjuk valakinek húzzák egy haj/szőrszálát, akkor az fáj ahogy feszül, de ha gyorsan kirántják akkor ugyan egy pillanatig jobban fáj, de utána már nem. Ezért kérdem, hogy hogy lehetne ezt kevéssé fájóan...)
2009. júl. 27. 22:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

lassan!!!! és szerintem meg lehetne próbálni a lovaglót

akkor a lány irányítja hogy neki jó legyen

csak semmi kapkodás!

2009. júl. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a legjobb ha határozottan csinálod.Nem kell villámgyorsan, vadul...és ne is lassann...határozottan és ha már elkezdted nehogy meggondold magad mert a lánynak az talán a legrosszabb... :)


23/F

2009. júl. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon fájt az első,pedig alig pár centit volt csak bent.Szóltam is,hogy elég,hagyjuk abba...

És akkor jó sokáig csak ujjazás volt,tágultam (szerintem) és amikor később (másfél hónap) múlva megpróbáltuk nem fájt,nem véreztem...sőőőt jó volt :-)


Az ujjazás az viszont fájt,de egyben élveztem is.Olyan édes kín volt :-DD


Ami a lényeg,hogy jól húzd fel előtte a lányt,mármint izgatott,nedves legyen.Ha kell,akkor sikosítót is használjatok!

Sok ölelés,csók a nyakra,fül mögé,simogatás és puszik..lépésről lépésre egyre lassabban lefelé haladva a testén :-)


A végén már az lesz,hogy a lány húz magához,és nem bír magával :-) Minél előbb szeretné,ha benne lennél :-P

Én legalábbis így voltam :-)


Szép szeretkezést,biztosan nagyon jó lesz!

szia!

2009. júl. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Először is gratulálok neked, szerencsés vagy, hogy neki adhatod a barátnődnek a szüzességedet, és ő is neked, nincs is ennél romantikusabb egy párkapcsolatban :)

Ahogy előttem is megmondták, legyen jó hosszú az előjáték, hogy kellően felizgult állapotba kerüljön a hölgy. Tegyetek fel valami romantikus, lassú zenét, esetleg néhány füstölőt vagy illatgyertyát is meggyújthattok, hidd el, még az ilyen apróságok is nagyban hozzájárulhatnak, hogy még szebb legyen az első szeretkezés! Fontos, hogy ne kapkodj, szép lassan csinálj mindent, és mondd meg a barátnődnek, hogy rögtön szóljon, ha valami nem jó! Ja, és ne keseredj el, ha nem sikerül minden tökéletesen, mondjuk egyikőtök később élvez el, vagy esetleg egyáltalán nem, ezt gyakorolni kell, idővel jobban fog menni! Remélem, minden rendben fog menni, szép együttlétet kívánok :)

2009. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!