Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen az orgazmus mit érzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az orgazmus mit érzel olyankor. Honnan tudjam hogy az-e az?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Majd pár év múlva szerintem magadtól is rájössz... Remélem!
2009. júl. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
hát biztos nem az volt. ha az lesz, akkor biztosan fogod tudni.
2009. júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"hát biztos nem az volt. ha az lesz, akkor biztosan fogod tudni."


ezt miért szóltátok le. az orgazmust nem lehet összekeverni... vagy nagyon bénán "orgazmizálsz" akkor...

2009. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
89%

Igazából már a közeledtét is érzed... Olyankor kijön a szádon, a Mindjárt, mindjárt, mindjárt :D ...

Amit érzel, az a testedben szétáradó bizsergésszerűű valami, amit igazából szavakba sem lehet önteni, mert minden idegszáladat feltupirozza :D ... Valószinűleg fogod érezni, ahogy a hüvelyizmok ritmusosan összerándulnak (vaginális orgazmusnál). Csiklóorgazmusnál ez nem mindig van jelen. Bár én már kifejlesztettem a kettő kombinációját :))) Szupi, érdemes kisérletezni.

Egy tanács: ha még csak gyakorlod, hogyan juss el a csúcsra, azt ajánlom, hogy szex közben játssz a hüvelyizmokkal (tudod, mint mikor pisilés közben néha visszatartod, majd újra elengeded) Én is igy jöttem rá, sokáig én sem éreztem szinte semmit :S de nekem senki sem adott tanácsot :)

2009. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nagon koszike mindenkitol
2009. júl. 27. 21:16
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Tuti 100hogy tudni fogod,amugy,ha mindenképp el kéne mondani hogy milyen az,mert amugy nem lehet,akkor azt mondanám hogy miközbe csináljátok,mielött jön az orgazmus az "energiaszinted lejjebb megy,és mikor elmész egyszer csak újra elönt egy 150%os energia,vagy nem tudom hogy irjam le jobban,ugy értem ezt az energiát,mint mikor viszatartod a levegőt,lejebb lassul a szived,és már nem bird levegő nélkül,és egyszer csak hopp,egy nagy levegőt beszívtál,igy megkönynebbülsz,na hát az orgazmus egy bazi jó érzés.:)
2009. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Ha lett volna már orgazmusod akkor tudnád hogy az az volt

Előbb utóbb majd lesz orgazmusod és biztos hogy tudni fogod hogy az volt.

2009. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
tudom h ide nem nagyon szabad és illik kérdezni de mikor össze szorítjuk az a hüvelyizmokat vagy miket akkor a pasinak jobb és nem megy el hamarabb?
2009. júl. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!