Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tud igy elmenni, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud igy elmenni, mit csináljak hogy igy is a legjobb legyen neki?

Figyelt kérdés

Lett egy komolyabb kapcsolatom és nem volt még olyan lánnyal dolgom aki nem tud ugy elmenni ha csak benne vagyok. De ő sajnos olyan , csak orális módon tud elmenni és akkor is ha csak nagyon lassan nyalom :) Valaki valami tapasztalat ezzel kapcsolatban , hogy mit tegyek h a legjobb legyen neki ? Azt mondja h nem kellenne neki sok h elmenjen sex közbe is de nem tudja miért nem tud. Sok Barátja volt már gondolom próbálta sok módón de csak orálisan tud. Orálisan mire figyeljek oda hogy nagyon jó legyen neki ? Esetleg még valami póz amit kilehetne próbálni h elmenjen? Köszönöm a segitségetek.

18/F


2009. júl. 27. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Izgassa a csiklóját szex közben.
2009. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ő legyen felül, picit guggoljon és ne ő mozogjon, hanem te. Lehetőleg egyenesen legyen és ne hajoljon rád, és te mozogj. Úgy nem nehéz elmenni. DE úgy is jó ha ő van felül és rád hajol, és nem ő mozog, hanem te. Hátulról is hatásos. Ne tedd be neki teljesen, szóval ne olyan durván csináld ( bár ha úgy szereti, akkor úgy) hanem finomabban és ne teljesen egyenesen tartsd a péniszed hanem valahogy kicsit felfelé. Szerintem az nagyon jó. Vagy. Te térdelj elé, ő feküdjön az ágyon, a két lábát tedd rá az egyik válladra és úgy próbáld. Úgy ő is szűkebb, így neked is jobb, és mélyre tudsz hatolni.
2009. júl. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én még kezdőnek számítok ilyen téren, és még csak 1 pózban tudtam elmenni. Próbálunk sok félét, meg elég változatos a szexuális életünk, de a vége mindig ugyan az:

Én háton fekszek, és úgy indul mintha misszionárius póz lenne, csak a két lábamat felteszem a nyakába. Ilyenkor nagyon intenzíven érzem, és ha elég ideig bírja akkor el is megyek. :D

Valahol olvastam, h a női orgazmusnak a hosszú előjáték a titka. Ha kellőképpen lázba tudod hozni, úgy h a nemi szervét, és a melleit minél később érinted, simogatod, és mondjuk más pózokat próbáltok utána, akkor a végén, szerintem összejöhet.

Sok sikert! Próbálkozzatok!

2009. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!