Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Khrhmm-kategória: Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Khrhmm-kategória: Hogyan lehet tágítani a végbélnyíláson anális szex előtt?

Figyelt kérdés
Mindent alkalmazunk a barátommal, amit csak lehet, síkosítót, popperst, alaposan ellazítom magam és ő segít nekem szintén a laza izomzat elérésében. Amikor bekerül a pénisze, akkor eszeveszettül fáj, és gyakran nem tudja beljebb tolni, viszont pillanatokra mennyei örömöt érzek a prosztatám tájékán. Talán születésemtől fogva ilyen szűk az ánuszom, vagy lehet rajta segíteni? Tapasztalt fiúk válaszát várom.
2009. júl. 27. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
ujjal...
2009. júl. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
puding vagy?!
2009. júl. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
ha puding lenne, akkor szerintem nem kérdezne ilyet... szerintem a kutyát akarja elkapni...
2009. júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű izomlazítóval bekened, azis ellazítja, használjatok síkosítót például. Amugy miért jó az análszex?:D bocs ha OFF oltam:S
2009. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4%
Szegénykém b.uzi, abból is a k.öcsög. Nem megsérteni akarlak, csak közöltem a tényeket. Azt hittem, lány vagy, csalódás volt azt olvasni, hogy a "prosztatám". Kár, hogy ilyen sok a k.öcsög.
2009. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

igaz én lány vagyok,de rendszeresen szoktunk análisan szeretkezni a párommal.először is ne bele a közepébe,hanem csak izgasson fel rendesen,majd először 1 ujjal,majd utána 2 vagy több ujjal tágítson ki,és persze hatoljon minél mélyebbre.inkább csináljátok tovább hogy alaposan ellazulj,és kitágulj,majd próbálkozzatok a behatolással szépen lassan fokozatosan.ha fáj inkább húzza visszább,de ne húzza ki egyből,hanem várjon egy picit,majd lassan kezdjen el finoman újra mozogni,de ha akkor is fáj akkor próbáljon meg újra az ujjaival tágítani. ja persze a síkosítót ne felejtsétek el,használjatok belőle bőven.ja és lazulj el rendesen.

remélem tudtam segíteni.

jo szorakozást.

2009. júl. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
28%

Női prosztata is van ám !! felvilágosítatlan tuskó!

Ettöl függetlenül lehet, hogy meleg mert azt nemírja, de akkor is mivan hogyha meleg??

2009. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!