Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Még nem szexeltem de hétvégére...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem szexeltem de hétvégére tervezem mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Nem akarok béna lenni mit kéne csinálnom ?

Mert nem igazán tudok semmit.......

Lány vagyok!!!

A fiuk mit szeretnek szex téren?


2009. júl. 27. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
azt hogy egy 14 éves lány vagy aki 1éjszakás kalandban szeretné szétkúratni magát egy vadidegennel és sztem állítsd le magad
2009. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez milyen már,hogy így bejelölöd a naptáradban piros filccel,hogy MA DUGOK :D:D:D nah mindegy,Te tudod,remélem azért szerelmes vagy...

keresgéljél itt a témák között,rengetek téma van ilyesmivel kapcsolatban,hogy ki mit bír az ágyban.

de ha szerelmes vagy,és azért fogod csinálni,akkor a párod nem fog kinevetni,remélem tudod :)

további szép napot!

18/L

2009. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Első két hozzászóló elég nagy baromságot írt! Inkább írtak volna hasznavehető dolgokat!


Miért ne készülhetne fel az első szexuális együttlétre. Még mindig jobb, mintha váratlanul egy parkban érné az első együttlét öröme! Igenis készülj rá.

A legfontosabbak:

1. Legyen nálad óvszer! És használjátok!

2. Olyan helyet és időt válassz ahol és amikor biztonságban érzitek magatokat.

3. Add önmagad, ne szorongj, ne félj, bízz meg a párodban.

4. A szexben semmi sem kötelező. Ha van olyan amit nem szeretnél, bátran mondd meg!


És ami igazán lényeges!Ha igazán szerelmes vagy és igazán közel akarod érezni magadhoz azt a fiút, és úgy látod, hogy érdemes rá, csak akkor tedd meg!!


Kívánom, hogy emlékezetes legyen!:)

2009. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ne tervezd!! annál nincs rosszabb ha valaki eltervezi:S

akkor sexelj ha szerelmes vagy főleg ha először történik meg

2009. júl. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

15:27-es vagyok...

miért is írtam baromságot? :) csakmert hülyeségnek tartom hogy valaki eltervezi hogy mikor fog lefeküdni először? amiket pedig te írtál,mennyivel hasznosabb? tök alap dolgok,szerintem a lány nem erre kíváncsi,hanem hogy konkrétan mit kéne csinálnia, arra meg van 1000 topic. bocs az offért...

2009. júl. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek

am én is ugy vagyok vele hogy csak azal csinálom akit igazán szeretek mert nem szeretem az egy éjszakás kalandokat

de vala mi tippet kérnék hogy mégis én mit csináljak

2009. júl. 27. 16:20
 7/10 anonim ***** válasza:

az első, spamos válaszolóval értek egyet...

de szerintem hagyd magad a pasinak

2009. júl. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hogy mit csinálj?

Mielőtt nekifogtok a dolognak, mindenképpen pettingeljetek. Izgassátok, kényeztessétek egymást. A barátod simogasson, csókolgasson, nyaljon és ujjazzon, hogy benedvesedj és elég tág legyél ahhoz hogy beférjen a barátod pénisze.

Te pedig ugyanúgy kényeztesd a barátod, nyalogasd,szopogasd, izgasd fel.

Csak akkor kezdjetek neki a szexnek, ha mindketten akarjátok, és a barátod is felkészült rá hogy elvegye a szüzességed.Neki gyengédnek kell lennie, és lassan kell csinálni különben fájhat esetlen.

Nekem az jött be a legjobban, mikor misszionárius pózba csináltuk, és egy párnát tettem a fenekem alá, így kevésbé fájt és könnyebben be tudott hatolni a barátom.

Mi használtunk sikosítót is, lehet nektek is jól jönne.

Te lazulj el, ne félj, és bízz a barátodban. Szerintem hagyd hogy ő mozogjon, te csak simogasd a hátán, puszilgasd és kommunikáljatok, hogy fáj e, vagy hogy most vegye ki...stb.

Ha szeret akkor mindenképp vigyáz majd rád, hiszen nem kis ajándékot kap.

Én az elsőnél semmit nem csináltam, csak simogattam csókolgattam a barátom és mondtam hogy most álj, most mehet...stb. Ő pedig gyengéd volt és finoman csinált mindent.

Remélem szép élmény lesz és nem bánod meg!

Sok sikert!

20L

2009. júl. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a barátod iz szűz akkor ne izgasd fel túlságosan, nehogy túl hamar ellőjjön (persze azért csinálj előtte valamit, csak ne vidd túlzásba)
2009. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mint pasi csak annyit,hogy legyél sexy cuccokban,és inkább tablettát szedjél,mert az óvszertől elmegy általában a kedvünk...és ne csak feküdj,aztán várd a csodát!neked is csinálnod kell,hogy ne csak te élvezd iazán! pl. ha sz*pással kezdesz,akkor utánna egyből a barátodnak is jobb lesz! ésha védekezni akartok minden óvszer-gyógyszer nélkül,akkor csináljátok úgy,hogy a méhed a f*sz felett van(pl lovagló póz) és ezt a gravitációval lehet magyarázni.ha nem undorodsz a spermától,a végén nyeld le!akkor nem is leszel terhes,és a barátod is felizgul(bár akkor már mind1)A lényeg,h kerüld a gumit,a nagymama-bugyit,a lapos talpu cipőket,és a szőrös nemi szervet!!!
2009. júl. 28. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!