Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem tudom élvezni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom élvezni a szexet? Eddig még sosem élveztem igazán. Sőt van mikor inkább fáj, régóta nem vagyok szűz. Sokkal jobban szeretem ha ujjaznak. De szexet nagyon nem szeretem, és nem tudom miért van. :S

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok eggyütt?
2009. júl. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1 hónapja. de nagyon szeretem. de senkivel se tudtam eddig még élvezni. és annyira rossz mert nem is szeretem nagyon a szexet de nem akarom meg bántani őt se.
2009. júl. 26. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem azért kellene lefeküdnöd vele, hogy "ne bántsd meg". Érezned kellene, hogy irdatlanul kívánod, majd belepusztulsz, csakhogy hozzád érjen, belédhatoljon..

A szex nem egy szükséges rossz, hogy megtesszük azért, mert a másik elvárja..

22/N

2009. júl. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne szakember segítségét kérni, mert így nem tudsz maximálisan boldog lenni egy kapcsolatban és az a partnerednek sem jó. Lehet valahol mélyen gyökerezik a probléma, melynek feltárását rá kellene bízni egy szexuál pszichológusra. Esetleg nem volt valami gyerekkorodban, hogy megláttál valakiket intim helyzetben? És mivel nem tudtad mi történik, ez lehetett rossz hatással Rád? Számos ok lehet, érdemes lenne kideríteni hogy ne maradjon ki ez a csoda az életedből.
2009. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!