Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, milyen annak, akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen annak, akinek nincs orgazmusa? Élvezi? Beletörődött, h neki nincs?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Attól, hogy nincs orgazmusom, még élvezem a sexet. Voltak periódusok amikor nem foglalkoztatott, ha lefeküdtem valakivel azt vártam minél előbb menjen el. Most komoly kapcsolatom van, és dolgozunk rajta ,a párom nem engedi, hogy beletörődjek, kötelezően kielégít orálisan, na mondjuk ez is sok időbe telt míg idáig eljutottunk... Annak örülök, hogy legalább így vagy pedig maszturbálás közben eltudok menni, van akinek ez sem sikerül.

(22 lány)

2009. júl. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Mármint hüvelyi orgazmusra gondolsz?

Nekem sem volt soha, most vagyok 27. Ettől függetlenül élvezem a szexet. ismerek más olyan idősebb nőket is, akinek sosem volt hüvelyi orgazmusuk, ettől nem lesz több vagy kevesebb valaki. Van akinek könnyebb, van akinek nehezebb, vagy sosem éli át. Ettől függetlenül csiklós orgazmusom tud lenni, és valami orbitális :) Főleg ha szex elött csinálja a párom :)

27/N

2009. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én 22 vagyok, és 5 éve, az első barátommal volt orgazmusom, mindenféle. a masodikkal nem, most pedig egz alkalmi partnerem van honapok óta, nagyonjól csinálja, odafigyel rám, de akkor se megy. engem az bánt, hogy tudom, hogy volt orgazmusom, tudom, mennyire jó az, és most valamiért mégsincs. fáj is sűrűn belül valami, majdnem minden pózban. de egyik pozícióban se élvezek el... ha régen volt, most miért nincs?
2009. júl. 26. 14:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán nem szereted őt. Sokat számít!!
2009. júl. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az előző barátomat nagyon szerettem, és nem ment úgy se. sírtam is sokat, mert nem értettem, miért nem megy, mikor szeretem... persze ez neki is rosszul esett...rá is ment a kapcsolat...
2009. júl. 27. 00:23




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!