Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem birom elviselni ha kényezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birom elviselni ha kényeztet. Mit csináljak? (részlet lent) L/16

Figyelt kérdés

Én 16 barátom 17. Első kapcsolatunk mind a kettőnknek.

Még nem szexeltünk és nem is pettingeltünk úgy igazán. Már elég régóta együtt vagyunk (11 hónap).

Ha csókolózunk és áttér a nyakamra,vagy simogat,cirógat, nehezen tudom elengedni magamat és csak ritkán. Ő nem érez ilyesmit. Nagyon szereti ha a nyakát,felsőtestét csókolom,cirógatom. Én is szeretem amikor ő csinálja,de valahogy olyan furcsa az az érzés,hogy ő is tudja és én is tudom,hogy ha simogat akor az nekem nagyon élvezetes. NEm tudom jobban leírni. Kicsit szégyen érzetem is van,azért mert nekem is jó,ami neki is.

Nagyon szeretjük egymást,és nagyon megértő velem,tudunk beszélgetni is....

Mit csináljak magammal,hogy el tudjam elgedni magamat?


2009. júl. 26. 12:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Volt valakinek hasonló érzése? Vannak ötletek,tapasztalatok? :) Előre is köszönöm!
2009. júl. 26. 12:51
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

sztem egykis érettség nemártana még neked.

egy kicsit más felfogás.

2009. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy még tényleg éretlen vagy kicsit. Ez előfordulhat, és nem baj, mert előbb-utóbb úgyis meg fogsz érni. Van, aki korán érik - és van, aki akár 20 évesen.


Amúgy nem vagy te vallásos? Vagy a szüleid? Az sokkal nagyobb baj lenne: vallásos nevelés miatt lehetnek ilyen problémák.


Mindkét esetben azt tanácsolom, hogy mondd meg a fiúdnak: lassítson kicsit, és szépen, fokozatosan fedezzen fel majd téged. Meglátod, hogy később olyan csodálatos érzés lesz majd, hogy abba se bírod többé hagyni.


Ha pedig téged nem zavar, hogy neki kedveskedjél, akkor tedd is meg - főleg, ha te is élvezed, és rajta is látod, mennyire jól esik neki.

2009. júl. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

NEm vagyunk vallásosak.

ÉS igen,én ismádom őt kényeztetni és ő is szereti,de én is szeretem ha ő kényeztet csak furcsa érzés élvezni.... :)

2009. júl. 26. 15:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még az eddiginél is több időre van szükséged.

Próbálkozzatok csak,te pedig próbálj teljesen "kikapcsolni" és csak az élvezetre koncentrálni.


Én is most épp ezt "tanulom".Csak nekem meg olyan gondom van,hogy nincs orgazmusom.Tehát most figyelem,hogy szex közben nekem mi a jó,és próbálok laza lenni :-)


Egyébként meg a vallásos neveléstől ez nem feltétlen függ.Szerintem.

2009. júl. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert ha mondjuk egymáson fekszünk és ugyanabban a pillanatban mind a kettőnknek jó,akkor nem érzem ezt. Mert akkor nekem is jó mert az hogy "ott" van a csiklóm,ahol az ő pénisze attól megőrülök. Viszont neki is jó :) (ezt lehet hogy kicsit furcsán írtam le,mindegy). Olyankor nyugodtan tudom élvezni,és mozogni rajta (egyenlőre ruhástul). De ha csak ő csókolgat és simogat,akkor az olyan más...
2009. júl. 26. 16:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen szégyenérzeted, nincs miért, ő azt szeretné hogy te élvezd, neked akar örömet szerezni, tehát nem kell azért szegyellened magad mert élvezed...engedd el magad, gondolj arra jo ez mindkettőtöknek, hogy szeretitek egymást, egymáséi vagytok
2009. júl. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is inkább kényeztetni szeretem. de egy idő után rájöttem, hogy milyen jó is nekem :D
2009. szept. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!