Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasim alig nyög szex közben....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim alig nyög szex közben. Persze élvezi mert látom az arcán. De mégis szeretnék valami visszajelzést. Meg engem nagyon beindít, ha nyög! Hogyan tudnám erre rávenni? Vagy esetlen valami pluszt kellene belevinnem? . (ötleteket várok) :]

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 11:08
 1/8 anonim válasza:
75%
meg kell beszélni
2009. júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Én barátom se nyögdécsel.. Én épp már kezdtem hozzászokni, amikor rászokott arra h néha ő is, először megijedtem, hogy talán nem jó neki valami, aztán mondta, hogy azért csinálja, mert jó :)

Szerintem idővel lehet h nálatok is ez lesz majd :) De ha nem, szerintem anélkül is lehet jó a szex :)

2009. júl. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy te kicsit többet szeretnéd hallani. Valamit biztos tud változtatni.
2009. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
a bénák szogtak nyögni akik nem bírják, szóval örülj neki h nem ordibál
2009. júl. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát te nem vagy túl bonyolult, 12:26-os! kábé mint a paprikás krumpli
2009. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az én pasim sem nyög, de nemis várom h nyögjön, bőven láccik az arcán is, h éppen jó neki.
2009. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az én barátom az elején nem nagyon szok.Pontosabban én jobban nyöszörgöm,mint ő,de azért ő is :] meg aztán bőven látom az arcán,h. jó neki,annyira szeretem nézni

a végén,meg mielőtt elmenne,na akkor "rázendít" tök aranyos :] na ,akkor tudom,h. mi fog történni

2009. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az enyém csak akkor nyög amikor elélvez
2009. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!