Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit szerettek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szerettek a legjobban? Lent bővebben

Figyelt kérdés

Ez a kérdés lányokhoz szól

Szex közben mit kedveltek és mi izgat titeket a legjobban?


2009. júl. 26. 07:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Én szeretem ha a fülemet nyalogatja. :D Huu atttol kiráz a hideg.

Szeretek csokolozni közben.. szerintem az alapkövetelmény.

Szeretem ha harapdálja meg puszilgatja jobban mondva inkább nyalogatja a nyakam.. :D

Meg ha közben nyulkál is ott.. :P 2x es élvezet :P

17/L.

2009. júl. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Szeretem az ölelkezős csókot, mellbimbó kényeztetést, simogatást. Engem kifejezetten izgat, ha hallom a férfim nyögdécselni. :)


20/N

2009. júl. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Szeretem ha csókolózunk, ha néha kicsit durvábban csinálja( persze nem annyira, csak egy picit), ha nyög közbe, mindig mondja h szeret és ha a pillantása arról árulkodik, hogy mennyire kíván.
2009. júl. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm... Engem az, ha harapdálja a nyakamat és a fülemet, kicsit durvábban ér hozzám, ha tépik a hajamat(ilyenkor még a hideg is kiráz...) aztán ha a hüvelyemben forgatja az ujját, közben nyalja a csiklómat. Szex közben meg ha megfogja a kezemet így összekulcsolva, ha pedig én kényeztetem szeretem hallani a hangját, és imáádaom ha a számba élvez. Szeretem a kikötözést is, kiszolgáltatott helyzetet éreztetem is vele:D És ő is velem...
2009. júl. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
81%
Füles nyali ^^ best of:D a csók sex közben nagyon fontos:D(I think) és hát imádom ha kinyalnak ..azt sem tudom hol vagyok és utána gyorsabban el is megyek:D(ha közben nem mentem el xD)és szerintem egy pár kedves szó sem árt (suttogva) vagy amikor végig csókolnak a nyakamtól egészen..lelelele:D
2009. júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
én legjobban a dobos tortát szeretem...
2009. júl. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
89%
:D:D:D:D
2009. júl. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
hmm hát igen, véleményem nagyon szeretem amikor pózolgatunk közben, egy kicsit én vagyok fent, egy kicsit a pasim, egy kicsit oldalasan, egy kicsit hátulról, de a legjobb amikor megujjaz és kinyal...:P na meg amikor hallom a hangján hogy elmegy, csókolgatja a nyakamat, esetleg kicsit megharap vááá
2009. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, ezektől megjön a kedve az embernek :)
2009. júl. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az tuti.

Mondjuk én 4 évet voltam együtt azzal a fiúval aki elvette a szűzességemet, de azóta már más barátom van, de vele sokkal jobb a sex, talán azért mert őt nagyon szeretem?

2009. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!