Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom kinyalt, de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kinyalt, de nem éreztem semmit, egy kicsit sem élveztem, vajon miért?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 01:09
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Lehet, nem csinálta jól... :]

Csókolózni sem mindenki tud JÓL!

Az is lehet, hogy te ezt mással sem élveznéd, nem szereti mindenki egyformán.

2009. júl. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
esetleg ha közben MONDANÁD neki hogy merre illetve hogyan csinálja legközelebb mindkettőtöknek jobb lenne..
2009. júl. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

már bocs de tudja hol van a csiklód? :D

mert ha azt megtalálta nem tudom elképzelni hogy semmit nem éreztél

2009. júl. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

nekem mostani barátnőm 7 hónap után közölte hogy iszonyat szarul nyalok:S na már most ezen azért is meglepődtem mert volt barátnőim szerint meg iszonyat jól...:S mondtam neki hogy akkor hogy csináljam? de nem tudott rá mit mondani, kérdeztem hogy volt barátjával jó volt -e, hogy vele se.... (más meg előtte nem volt neki, 17éves) és mint kiderült kb nem érez semmit ha a csiklójával játszadozok...:S Szóval nem minden csaj egyforma. Ha a rendes szex jó akkor azt kell csinálni meg análba:)

22F

2009. júl. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerüen vannak olyan lányok akiknek erősebb inger kell és a páruk nyelve ehhez puha.Ez van. 17/L
2009. júl. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

elsőnek én se nagyon élveztem

de a sokadik alkalom után..;)

2009. júl. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha önkielégítés közben jó neked, és el tudsz élvezni, akkor vezesd rá, hogy hogyan csinálja.

Beszélj! Ez a titok...

2009. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez is olyan szerintem, mint minden más: tanulni kell - magát az érzést is. Mindezeken túl meg nem vagyok benne, hogy ő a hibás, mert amilyen szinten prezentálod ezt a kérdést, hát nem tudom milyen elvárásaid lehetnek...
2009. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!