Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen érzés nektek az orgazmu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés nektek az orgazmus? Nem tudom hogy nekem van vagy nincs érzek egy bizsergető érzést de nem hatol át az egész testemen ez csak az orgazmus kezdete vagy mi?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha lenne, akkor tudnad, hogy volt. Ezek szerint amit erzel, azaz, hogy kozel vagy, de meg sem engeded el magad elege. Nem gorcsolj es, jo lesz majd! ;)
2009. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igaz az előttem szólónak! ha orgazmusod lesz, azt nem fogod elfelejteni, és tudni is fogod, hogy az az!!! beleremegsz teljesen, a mennyben van 1 percig:D nagyon jó :P
2009. júl. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!