Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Idősebbeket kérdezném, régebbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebbeket kérdezném, régebben gyakoribb volt az orális szex?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Régebben csak a kupikban volt,otthon nem.A nők nem is lettek volna hajlandók ilyesmikre.Meg persze a melegek csinálták és csinálják ma is.Volt egy idős bácsi ismerős,aki azt mondta,hogy aki szopik, meg nyal,az azért csinálja,mert anélkül nem áll fel neki.
2009. júl. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Bár én fiatal vagyok, de én is úgy tudom, hogy ez régen tabu volt, a prostik csinálták csak, sőt házastársak közt is perverziónak számított. hát igen, azóta nagyot változott a felfogás.
2009. júl. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

Dehogy volt tabu! Régen is ugyan úgy ment, csak max nem ágyba, hanem szalmába :D

Nem kell álszentnek lenni.

2009. júl. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!