Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a páromba,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a páromba, mégsem visz rá a lélek, hogy orálisan kielégítsem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nagyon szerelmes vagyok a páromba, mindent megtennék érte, de valahogy orálisan nem tudom rávenni magam,hogy kielégítsem.Ő mindent megcsinál nekem, nincs rá panaasz, de Nekem még ő az első, és így elég nehéz,hogy nem tudom mikor időzítsek, nehogy hülyén jöjjön ki a dolog. Nem vagyok egy domina tipus, úgyhogy leteperni nem szeretném :S aztse tudom,hogy kezdjek hozzá, már maaga aa vetkőztetés is feszélyez egy picit. De imádom őt,úgyhogy mostmár "muszáj" lesz valamait tenni.

köszi előre is a segítséget.

17/L


2009. júl. 24. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt több gond van,a orálissex a MÁSODIK,az első az hogy feszélyez a vetközés. Miért? Ha erre válaszolsz (és megoldjuk) akkor térhetünk át a következő problémára.
2009. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"De imádom őt,úgyhogy mostmár "muszáj" lesz valamait tenni."


hát mióta vagytok együtt? ez is fontos kérdés.


szerintem még elég fiatal vagy nem kell rögtön szopni.

2009. júl. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
4 hónapja vagyunk együtt
2009. júl. 24. 19:10
 4/7 A kérdező kommentje:

elsőnek: nem a vetkőzés feszélyez, hanem az , hogy a páromaat levetkőztessem. ( jó mondjuk énis elég szégyenlős vagyok, de ez már régóta ígyvan.. )

önbizalomhiány miatt.

2009. júl. 24. 19:11
 5/7 Manócska'90 ***** válasza:

Szia! A legegyszerűbb, ha azt, amit ide leírtál mind elmondod Neki. Én is elég "gátlásos" voltam orális szex téren, és ugyanúgy, mint Te nagyon szerettem volna már megtenni a páromnak - de mindig féltem, hogy majd bénázom és inkább bele sem kezdtem.


1: Viszont vannak bartánőim meg egy fiú haverom, akikkel tudok beszélgetni ilyesmiről és az Ő hatásukra rávettem magam, hogy kinyissam a szám. De nem orális kényeztetés, hanem BESZÉD céljából. Egyik este sikerült rávennem magam, hogy elmondjam Neki, hogy milyen aggájaim vannak a leendő (illetve akkor már az 1 meglévő)teljesítményemmel kapcsolatban. (Lehet nem árt, ha iszol/inkább isztok egy kis alkoholt - lehet, hogy nekem is az segített bátrabban beszélni.)


2: Amikor együtt vagytok és úgy érzed, hogy most nagyon kívánod, hogy kényeztesd, akkor mondd el Neki, hogy szeretnéd, de még sosem csináltad és nem tudod, hogy kell, és segítsen (magyarázzon). Ez végülis mindkettőtöknek jó, mert Te úgy tanulod meg, ahogy Ő azt igazán szereti! Tudom, miről beszélek, mert én (mi) is így csináltam(tuk)- és bevált:)


Hidd el, megéri beszélni róla, még ha nehéz is egy kicsit, mert ráadásul még a helyzet is új Neked!


Sok sikert, és győzd le a gátlásaidat!


18/L

2009. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A feleségem 33 éves, 9 éve vagyunk házasok, még sohasem elégített ki orálisan. Előttem több partnere volt, annyit sikerűlt kiderítenem, hogy egy rossz élmény miatt van az egész.

Nem kell aggódni, sem kapkodni!

2009. júl. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. Amúgy már beszélgettünk róla, de röhögésbe fulladt az egész, és nem vettük túl komolyan a dolgot. Amikor rákérdezett,hogy nem szeretném-e akkor mondtam, neki, hogy hát béna vagyok meg ilyesmi...
2009. júl. 24. 19:25




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!