Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti 22évesen összejönnéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti 22évesen összejönnétek 1 17éves lánnyal? Vagy sztetek túl fiatal még egy 22éveshez?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy 17 éves lány.De 1-2 haver "cikiz" miatta,hogy túl fiatal, meg h óvóbácsi akarok lenni stb...csak azért mondhatják, mert talán irigyek(mert eléggé szép a leányzó) vagy tényleg ez az igazsság h túl fiatal még egy 22 éveshez..férfi társak véleményére lennék kíváncsi


(kort és nemet irjatok légyszi)


2009. júl. 24. 17:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Miért izgat mások véleménye? szarnirájuk Én simán beválalnám. 24/f
2009. júl. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

Hát... ha agyilag nem "fiatal" akor én járnék vele a helyedben:D

Haverjaimmal én nem foglalkozok ilyen téren.


17/F

Menyus

2009. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%

fIGY AVN 1 OSZT.TÁRSAM AKI 18 ÉS VOLT NEKI 39!!!!!! ÉVES PASIJA!

dE AZ ANYJÁÉK ÚGY TUDTÁK H 29+!

2009. júl. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%

Abszolút nem ciki!!!Nekem nem rég volt egy 24 éves pasim,most vagyok 16!!!

Csak nyugodtan ha agyilag is érett hozzád akkor nincs gáz!

Csak egy dologra ügyelj ne erőszakoskodj vele,mert lehet hogy meg ijed!:))

sok szerencsét! 16/L

2009. júl. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Nem írtad már ki egyszer ezt a kérdést?


Amúgy szerintem még éppen belefér. 22F

2009. júl. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

nekem 16 évesen volt egy 21 éves pasim, szóval szerintem ha agyilag érett a leányzó akkor minden lehetséges.


17/L

2009. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
79%
Szerintem nyugodtan járhatsz vele ha elég érett hozzád!Haverom 20 éves és 15 éves barátnője van és már másfél éve vannak együtt, sose cikiztem e miatt ugy hogy nem tudom neked milyen barátaid vannak! 20\F
2009. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
de ezt mért itt kérdezed?más nem döntheti el hejetted?ha mi azt mondjuk h gáz akkor nem jössz vele össze?nem vagy már kisgyerek!ha kell a csaj akkor hajrá ha nem akkor hagyd!de legyél már határozott és dönts te magad a saját életedről!ez a gáz amit csinálsz h mások véleménye alapján jössz vele össze v éppen nem jössz vele össze mert full idegen emberek azt tanácsolják!gondolkozz el ezen!amúgy 5 év teljesen belefér h a kérdésedre is válaszoljak!amúgy nő vok és 25 éves!akkor gondolom figyelembe se veszed a véleményem...
2009. júl. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
dehogynem köszönöm..nem azért vettem fel ,mert ha azt írjátok h túl fiatal nem jönnék vele össze, csak, mert megleptek a haverjaim ezzel..és kiváncsi voltam, hogy ez tényleg annyira gáz lenne, de engem amugy nem zavr..bár ennél a kornál alább azért nem mennék...tényleg csak arról akartam emgbizonyosodni h ez még nem a"liliomtipró"kategoria(tudom h nem az persze, csak kicsit tuloztam) köszönöm a válaszokat, akkor tényleg megnyugodtam h ez 1elfogadott dolog és a haverjaim ilyenek csak...
2009. júl. 24. 20:19
 10/18 anonim ***** válasza:
barátom 24 éves én meg 17, és nagyon jól megvagyunk :), augusztusban lesz egy éve hogy együtt vagyunk=)
2009. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!