Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, mit tennétek ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit tennétek ha egy ismerősötök felajánlja, hogy kinyal titeket és nem kér cserébe semmi ellenszolgáltatást?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 16:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Kedves második és ötödik: ha egy lány ismerősöm ajánlaná fel nekem, hogy leszop, akkor nekem is úgy lenne helyes, hogy pofonvágom?
2009. júl. 24. 18:42
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
úgy csapnám nyakon, hogy helyből kiesne mindkét szeme!
2009. júl. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem néz ki gusztustalanul a pali,már tenném is szét a lábam.
2009. júl. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
70%
Én ha 1 jóképű srác felajánlaná, nem utasítanám vissza.. Talán túl bevállalós vagyok? :|
2009. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

jááááááááááááááááá te fiú vagy és benyalnának???? most estem le a székről !!

Mert ha 1 pasi akr kinyalni 1 nőt akkor nincs farka (tapasztalatból mondom)a nyelvével híreskedik !!!


De hogy valami perverz akarna kinyalni hátttttt..

2009. júl. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát én ezt valahogy sosem tudtam komolyan venni, mindig elkap a röhögés amikor valaki ilyet mond nekem.


Különben is szánalmasnak tartom az ilyet, a lúzer pasik jutnak eszembe akik csorgatják a nyálukat a nőkre de nem jön össze nekik...


Nem tudom én nem ilyen körökben mozgok. Ha én megkérdezném egy barátomtól, hogy leszophatom-e otthagyna a francba, mert nem tisztelem.


Amúgy engem azért zavar, mert miért kéne engem kinyalni????? Hát nem kell minden percbe szexelni. Különben meg a szexet is megkapom, akkor is ha nincs pasim. Szerzek magamnak ha akarok nem értem az egész szituációt.


Szóval a válaszom röviden: elküldeném a p.csába.

2009. júl. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ha kb. korombeli és megesküdne, hogy senkinek nem mondja el, akkor engedném
2010. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!