Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mikor kell nekem is megtennem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell nekem is megtennem? és hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
A párom kézzel kényesztetett a legutóbbi randinkon. Kétszer is. Nekem mikor kell viszonoznom számára? Régóta ismerjük egymást, 5hete vagyunk együtt. Segítsetek légyszi. Ő az első akivel ilyen helyzetbe kerültem. Ráadásul az első barátom is.És nem tudom mit kell tennem, és hogyan. Kicsit félek!
2009. júl. 24. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
szerintem ha ő csinálja, akkor lassan majd úgygondolhatja hogy viszonozhatnád, de te csak akkor tedd ezt, ha van kedved hozzá,és alkalmas és nyugodt a pillanat. nézz utána a technikáknak de csak annyit engedj ami neked még belefér.
2009. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
ne viccelj, és ösztönösen nincs semmi ami csak úgy magadtól jönne, mert kívánod? ez nekem furcsa ....
2009. júl. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

de kívánhatja, csak nem meri. nekem meg ez a furcsa h ez mért olyan érthetetlen az előttem szólónak.

ezek a szexuális dolgok, főleg elsőre, komoly dolgok, nemcsak játék az egész, és neki még teljesen ismeretlen. én megértem h van benne egy visszaható erő.


a kérdezőnek. sztem hamarosan teis megteheted, ha ő befejezte a te kényeztetésed, vagy érzed h már a végefele jár, akkor odanyúlhatsz teis neki, és akkor tejössz.

2009. júl. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
sztem elsőre csak orálisan elégítsd ki, élvezni fogja nagyon, de mégse durr bele mindjárt szex ezerrel ....
2009. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
5hét után én még orálisan nem elégíteném ki,sz.tem most még csak kézzel kényeztesd te is.azt is fogja élvezni.és tényleg mikor ő befejezi,akkor jössz te...
2009. júl. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha bármi gondod lenne itt találsz kb.: 22 tippet XD : [link]
2009. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 24. 23:16
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon is kívánom a párom, de attól még nekem ez új helyzet, új szituáció, nem tehetek róla, hogy kicsit félek.

Azért azt ne mondja nekem senki hogy neki elsőre úgy ment mintha évek óta ezt csinálná..

2009. júl. 24. 23:19
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha valóban régóta ismeritek egymást, akár meg is beszélhetnétek, ő tanítgathatna, szerintem mind a ketten élveznétek. Senki se várja, hogy azonnal profi légy, még csak bátornak se kell lenned. Légy őszinte,mondd, hogy te is szeretnéd viszonozni, de nem vagy benne biztos, hogy jó neki, mutassa meg.
2009. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%
Igaza van a 11.45-ösnek. Légy őszinte, azt is mondd el, hogy félsz. Hidd el, a pasikat ez még külön izgatja is szerintem. Emlékszem mikor én is először levettem a párom előtt a melltartómat. Nagyon zavarban voltam és még a melleimmel sem voltam elégedett. Hirtelen megíjedtem és eltakartam és szinte majdnem sírós hangon mondtam, hogy félek. Sohasem felejtem el, hogy milyen megértő volt, de főleg azt a fényt a szemében, amikor meglátta először. Tetszett neki amit látott, láttam a szemében és ez elvette a félénkségemet. Aki igazán szeret téged, ahhoz őszintének kell lenni és majd ő átsegít a kezdeti félelmeken.
2009. aug. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!