Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az baj ha ilyen hamar oda...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha ilyen hamar oda akarom adni magam?

Figyelt kérdés
1 hete járok a barátommal és 2 hét múlva nála alszok.én 18/l vagyok és szűz , ő pedig 17 lesz és szűz.attól félek hogyha előbb fekszem le vele minthogy megismernénk jobban egymást, igy ellaposodhat a kapcsolat.
2009. júl. 24. 10:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell félni. Ha megtörténik akkor megtörténik. Nem ettől fog ellaposodni egy kapcsolat.
2009. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem tartod kicsit korainak? Egy hét az nem túl sok. De a 3 se.. A kapcsolatok egyébként nem 3 hét után szoktak ellaposodni, és nem feltétlen attól függ, mikor fekszetek le egymással. Én a helyedben azért még várnék legalább 1-2 hónapot. F28
2009. júl. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ez egyedül a Te döntésed, mert lehet, h vki már 1 hét után úgy érzi, hogy nagyszerű a kapcsolat, imádja a másikat; vki pedig még nem érez semmit, mármint csak vonzalmat (ez a gyakori:)) Szerintem ha szűz vagy ne egy hét után add oda magad, ha szert téged, úgyis vár még. Én kb járás után 3 hónappal veszettem el.
2009. júl. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
10:34-nek: Járás után 3 nónappal veszítetted el? Azaz szakítottatok, és utána 3 hónappal? Mert ezt írtad...mégha nem is ezt akartad.. :D
2009. júl. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod.


Én nem adnám oda két hét után a szüzességemet.


Ha előtte jobban megismernétek és megszeretnétek egymást, a szex is sokkal jobb lenne. A szex kölcsönös örömszerzés a másiknak, a szeretet kifejezése a másik felé, nem csupán technika. A lényege az egymás közötti szeretetkapcsolat. Minél jobban ismeritek egymást és minél mélyebb ez a szeretet, annál jobb lesz az ágyban is.

2009. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
1hét után én sem adnám oda magam ilyen könnyen...de figyelembe véve azt hogy 18 éves vagy, érett lány, plussz szeretitek is egymást...hát nem tudom...ezt úgyis hozza a helyzet, szerintem ott érezni fogod, hogy hogy kell ennek történjen:)
2009. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
énsem feküdnék le vele 2 hét után. és sztem simán elis laposodhat egy kapcsolat, ha máűr eccerűen mindent kimerítettetek, nincs mit várni, semmi sem izgi.
2009. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem érdemes ilyen hamar lefeküdni vele, mert még nem ismeritek egymást. A szerelmeskedéshez, az kell, hogy őszinték és hűségesek legyetek egymáshoz és bizzatok egymásban! A fiú pedig ne kihasználni akarjon! Inkább hagyd, hogy küzdjön érted!
2009. júl. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kategóriáidat... Valamelyik válaszoló mondta, hogy vannak ezek, vannak azok. Én egy hét után is tudtam, hogy nagyon szeretem a barátomat, és fantasztikusnak éreztem a kapcsolatot már akkor is, mégsem feküdtem le vele az első héten. Mi öt hónapot vártunk úgy, hogy mindketten imádtuk a másikat már akkor is.


Amúgy szerintem kicsit korai, mivel két-három hét alatt nem lehet valakit kiismerni... Oké, hogy tökéletesen sosem fogod, de azért alapvető dolgokat nem árt. Meg mondjuk petting, és ilyesmik, mielőtt belevágnátok. Főleg ha mindketten szüzek vagytok.

2009. júl. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az elöző vagyok és fiú!
2009. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!