Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az h kevés v egyálta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h kevés v egyáltalán nem jön belőlem?

Figyelt kérdés

Nem értem magamat:S

Ha masztizok akkor se jön belőlem naon vmi, egyszer jöt ugy mond sok! És ha a barimal vagyok akko sokszor eltudok menni de nem tom h jön-e belőlem akko is vmi, de sztem tuti nem:S (ha nálam nem, ő nála mé is??)és attól is félek h azt hiszi h szintelem az orgazmust,mikor nem:S:(

Mit lehet tenni?Köszike:)


2008. máj. 10. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2008. máj. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Te meleg vagy és azért akarod, hogy jöjjön belőled, mert fiú vagy vagy mi??? nem értem...
2008. máj. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

16 leszek és lány!

Ezen mit nem értesz???:S

2008. máj. 10. 23:55
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Anyááám! Neked az IQ szinted eléggé a föl mélyén van
2008. máj. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Te meg elég szánalmas,több ien kommentet nemkérek,ha nem tudsz segíteni ne írj!THX!
2008. máj. 11. 01:14
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Baszki nem hiszem el! Te mi a fa*nak akarod hogy jöjjön belőled valami??? Ha menszeszen kivül nem jön belőled semmi akkor örülj neki basszus, mert akkor jó eséllyel nincs semmilyen fertőzésed meg hasonlók! Tudom amikor énbelőlem "jön valami" akkor első utam a nőgyógyászhoz vezet! IQ nuku!!!! Ugyanazt tudom ide is írni, mint oda ahol a csaj azt kérdezte hogy terhes lehet e ha lenyeli a spermát: aki ilyeneken gondolkozik az basszus felejtse már el a szexet menjen el felvilágosításra vagy olvasson rogyásig, de legfőképpen NŐJJÖN FEL! Én anno 18 éves multam amikor legelőször szexeltem, manapság már az is szexel aki azt se tudja mire való a fa*meg a p*na, basszus ez annyira gáz az ilyen kösse már fel magát!!!
2008. máj. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én -talán- értem mit akartál kérdezni. A nők orgazmusa közben is van valamennyi vákadék, mint a férfiaknál az ondó. De ennek a mennyisége olyan kicsi (ahogy olvastam,ill. a saját tapasztalat is ez), hogy azt se te, se a partnered nem fogja érzékelni. Remélem nem értettem félre a kérdésed, és segíthettem.
2008. máj. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mit nem értek????? azt, hogy miért nem könyveket szorongatsz f.sz helyett... vagy ha már neted van, ott is utánaolvashatnál pár dolognak. nem kell neke még szexelni, de a pasid is jó gáz lehet, ha veled van basszus... tudatlan barmok.

(második hozzászóló)

2008. máj. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nőknél izgalmi állapotban csak nedvesedés van, nem igazán 'folyik ki' semmi. Kivéve a G-ponti orgazmust, akkor viszont nagyon sok folyadék lövell ki. Nem mindenki tud G-ponti orgazmust (talán kb. a nők 1/3-a), illetve talán korfüggő is. (Nagyon fiatalon nem jellemző.) (Erről szexoldalakon rengeteg videót tudsz találni.) (Mondjuk jó lenne, ha megszólalna olyan nő is, akinek van ilyen, az többet tud mondani. :-) )
2008. máj. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Annyi hülye állat van h az már fáj:S

Az utcso 3-dik és és az utcso válaszadonak naon köszönöm cépen h értelmeset írtak és érteték a kérdésemet:)Köccike:)

A többieknek köszi...

2008. máj. 11. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!