Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a spermát lenyeljük lehetün...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a spermát lenyeljük lehetünk terhessek?

Figyelt kérdés
2008. máj. 10. 22:58
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
92%

Igazuk van, tényleg várnod kellene még a szexualitással. Figyelj inkább oda biológia órán, és akkor megtudod, hogy milyen folyamatok zajlanak a testedben- gondolok itt arra, hogy az emésztés és a megtermékenyülés vagy éppen a vérkeringés teljesen más csatornákon zajlanak.


A kérdéseden pedig goondokozz el: ha a punciba tennél egy kiflit, akkor jóllaknál?

Nem, pont a külön folyamatok miatt...

2008. máj. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
27%
Persze,h hülye vagy!(előtem szólónak mondom)Gondolkozz már édes.....-----> vicc volt.. pfffff.... (a bizonyos előtted szóló)
2008. máj. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem! Akkor ha lenyelsz egy cseresznyemagot, akkor fa nő a gyomrodban? Édes Istenem, tényleg nem viccből mondják, hogy a szex nem a kislányok játékszere, ahhoz azért felnőttnek kell(ene) lenni! Jártál bioszórákra? Szerinted mi lesz bármivel, ami a gyomrodba kerül?
2008. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és nem terheSSek, hanem terheSek!!!!! Könyörgöm, hagyjátok már ezt az igénytelen betűkettőzést, vagy ha ezt még nem tanultad nyelvtanból, akkor tényleg nem vagy még elég idős a szexhez!!!
2008. máj. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
33%
Biologia órán középiskola 3. osztályba kezdik el venni az emberi szaporodást. A kérdést feltevő sztem 12-13 éves lehet..
2008. máj. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
szerintem fiatalabb, 12-13 évesen nekem már volt 3 felvilágosító órám, jó, nekem az osztályfőnököm az szexmániás volt:D amúgy olyan 4.es lehet. én akkor tanultam először. de teljesen mindegy, én akkoriban még nem gondolkodtam azon, hogy kinek a spermáját nyeljem le, és jelenleg 16 éves fejjel sem szívesen venném a számba azt az anyagot. pedig lenne rá alkalmam. no mindegy. nőj föl, tanulj, figyelj, és ne avatkozz az idősebbek dolgába.
2008. máj. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
63%

hagyatok mar beken a kerdezot azert kerdezte mert nem tudta es aki tudja ra a valaszt az irja le ,aki nem tudja az halgasson!!!!!!!

kedves kerdezo:ha a spermat lenyeled nem lehetsz terhes!

2008. máj. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
80%

Persze hogy lehetsz, és 1 nap mulva kijön az Alien!

Ripley meg jön és szétlövi...

2008. máj. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
34%
persze hogy lehetsz!!!! Egy nap mulva meg kijön az Alien!
2008. máj. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
0%
persze hogy lehetsz!!!! Egy nap mulva meg kijön az Alien:)
2008. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!