Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátnőm felvetette azt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm felvetette azt a kérdést hogy mi lenne ha kotton nélkül csinálnánk a fürdő kádban? mert 30+ fokon a sperma elpusztul. És ha el akarok menni akkor csak kiveszem belőle. Lehet terhes ettől?

Figyelt kérdés
2008. máj. 10. 21:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
4%
Mi a barátommal mindig kotton nélkül csináljuk és ha elmegy akkor kiveszi. Ettől senki nem lehet terhes.
2008. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeségnek tartom az okot. Amúgy a fürdőkád jó dolog. Kottonnak mondjuk ott nem túl sok értelme van, és ha kiveszed akkor a vízbe megy, de az előnedvtől még lehet terhes, ha nagyon termékeny, bár a vizben hamarabb ˇˇkimosódnaˇˇ belőle, de nem tartanám fogamzásgátlási eszköznek. Inkább szedjen gyógyszert, ha ilyen vágyai vannak.
2008. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

1) Mindig kell védekezni, főként óvzserrel, ha nem is tablettával. Az előváladék is okozhat terhességet, nem elég az ha előtte veszi csak ki!! Az nem védekezés!


2) A sperma 30 fokon szerintem még nem pusztul el, a test hőmérséklete 36.5 normál esetben!

2008. máj. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%

Az első válaszolónak üzenném: mi az, hogy ettől senki nem lehet terhes???? Én is így "védekeztem" az expasimmal, az eredmény: van egy hat hónapos kisfiam, apuka sehol!!!


Amúgy szerintem szedjen a lány tablettát, akkor biztos nem lehet baj. A fürdőkádban tényleg szar lehet gumival, de attól még lehet terhes. Ha már egy ideje együtt vagytok, akkor írasson fel a lány gyógyszert, akkor nem kell máskor sem gumival bajlódni. Ha nem akar gyógyszert szedni, akkor használhat a kádban pesszáriumot, én nagyon szerettem használni, mert védve voltam, de aktus közben nem kellett azon agyalni, hogy most lecsúszik a gumi vagy nem, meg ilyesmi.

2008. máj. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

MEKKORA HÜLYESÉG, HOGYNE LEHETNE TERHES, ATTÓL HA NEM ÉLVEZ BELÉ. LEHET! NAGYON IS!

CSak én is kihangsúlyoznám. Komolyan nem értem, honnan találjátok ezeket ki. MINDIG VÉDEKEZZETEK. Én nem értem, mi ez a hozzáállás, mintha valami jó poén lenne nem védekezni. MIndenki keresi az alkalmat, hogy mikor nem kell.

ÉS ezt a hülyeséget is hagyjuk,h "mi mindig úgy csináltuk, és nem lettem terhes". Mindenkinél nem biztos, h bejön..

2008. máj. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%
Tik vagytok hülyék mondom h nem lehet akkor én és a többi barátnőim mért nem lettek tőle soha sem terhesek??? A spermát belé kell lövelni a testbe belé nem folyhat.
2008. máj. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Hallod te miért vagy ilyen buta? - előttem válaszoló!Akkor ne védekezzél csak dugjál én is így lettem terhes!!
2008. máj. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Az előváladék is tartalmaz spermiumot, attól is teherbe lehet esni.

A spermák igen csak életképesek, barátságos környezetben akár egy napig is életképesek. (Teszem azt, például akár szájban is.) 30 fok, víz - élvezik is ám. :-)

2008. máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hülyeség! Védekezni mindig kell és a megszakításos módszert még véletlenül sem nevezném védekezésnek!!! Óvszert pedig nem lehet kádban használni, mert a szappanok, tusfürdők, samponok stb... porózussá tehetik a gumit, amitől kilyukad! Szóval ha nem akartok babát, akkor védekezzetek megfelelő módon! A sperma nem pusztul el 30 fokon, jobb ha tudjátok!!!
2008. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a sperma 30 fokon elpusztul, akkor egy nő 36 fokos testében hogy marad életben és hogy lesz kisbaba???


Ja, ez a barátnőimmel nem lettünk terhesek dolog, meg valami eszméletlen hülyeség...

Ennyi áron mondhatnám, hogy volt egy bnőm, aki sose védekezett életében és nem lett terhes. MInt kiderült neki könnyű volt, mivel nem lehetett gyereke. NEM MINDENKINÉL JÖN BE

2008. máj. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!