Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem tudok mindenféle pózban elélvezni? Van, hogy nem is érzek semmit, van pedig, hogy nagyon gyorsan elélvezet! Miért van ez?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nem mind1 hogy milyen pózban van az ember.Póztól függ hogy mennyire ingerlődik a csiklód vagy éppen milyen mélyen van benned.(gondolom lány vagy,ha nem akk sorry).szerintem nincs olyan ember,aki bármilyen pózban el tud élvezni.Nekem se megy mind1ikben.Mondd ez a barátodnak h neked melyik jó és melyik nem,aztán abban a pózban csináljátok,amiben el tudsz élvezni.Rem. segítettem.
2009. júl. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen segítettél.Az hittem egyedül vagyok ezzel a problémával.Lehet, hogy ez a hangulattól is függ.Mert általában minden póz megy, kivéve a kutya pózt.Úgy még egyszer sm sikerül.
2009. júl. 23. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Nah, én is pont így vagyok ezzel!:)

Kutyapózban nem megy, a többiben általában igen, de akkor a legegyszerűbb (nekem:D), ha én vagyok felül. Vagyis nálunk a lovaglópóz vált be.


:)

2009. júl. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nálunk is a lovagló a legjobb.Nem jöttél még rá, hogy kutyában hogy menne.Érdekelne
2009. júl. 23. 16:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes, ezért érdemes maszturbálni, hogy megismerd a testedet, és tudd, hogy milyen pózok a legjobbak neked. Persze gyakorolhattok a barátoddal is :)
2009. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem se megy mindenhogy. kutyában még sose sikerült. egy póz van amiben mindig könnyen megy, hasonló a lovaglóhoz, csak a barátom is ül közben
2009. júl. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kutyában érem el leggyorsabban,mert akkor mélyebben bennem van...ez érdekes...
2009. júl. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!