Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy hüvelyi orgazmusom is legyen?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, és még sose volt hüvelyi orgazmusom. Csiklóorgazmusom is csak nagyon nehezen, azt is csak én tudom előidézni magamnak, nagyon sokáig kell dörzsölni ahhoz, hogy legyen (általában a zuhanyrózsával szoktam masztizni, úgy a legkönnyebb). Hogyan lehet nekem is hüvelyi orgazmusom, mint a többi nőnek?
2008. máj. 10. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pfúúú, hát ez nehéz kérdés , mert ezen más nem tud segiteni, csak te. Szerintem ne várd a hüvelyit, az nem mindenkinek adatik meg. Ha csiklóorgazmusod van az már jó. Abból majd később még lehet hüvelyi ha ráérzel, de lehet hogy sosem lesz hüvelyi, ez tényleg egyénfüggő. Ha nehezen jutsz el az orgazmushoz annak több oka lehet. Nem megfelelő a pozició, az ingerlés, ezeket ki kell tapasztalni. De ha már eljutottál akkor már nem lesz olyan nehéz ráérezni. Szerintem kisérletezz tovább, rá fogsz érezni. Felejtsd el a hüvelyit! Az orgazmus akkor is orgazmus, ha nem hüvelyi. Ha a pároddal is vagy, akkor is meg kell találni azt a poziciót, vagy ritmust ami a legjobban izgat és ingerel téged. Jó kisérletezést!
2008. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még ami nagyon fontos, hogy el tudd engedni magad! A férfi előtt is, meg általában. Ha bármi zavaró dolog van pl. azon gondolkodsz hogy tetszel e neki. Biztos hogy nem fogsz kielégülni. Egy nő nem olyan mint egy férfi. Egy nőnek előbb a lelkét kell kielégiteni, és csak utána lehet a testét.

Sok sikert!

2008. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!! Igazából már kb. 5 és fél éve élek nemi életet, amit élvezek is, csak zavar, hogy ha férfivel vagyok, akkor sosem jutok el a csúcsra, pedig a pasik valahogy várják ezt. Én nagyon élvezem a szexet, csak ez zavar!!! Vagy ez nem akkora baj? Ez egyre jobban bosszant, pedig szex közben nem gonolok erre, csak amúgy el szoktam gondolkodni rajta, hogy vajon milyen lehet.
2008. máj. 10. 22:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs orgazmusod szex közben, az azért nem jó. Mondd el a partnerednek, hogy neked csak úgy jó. Kérdd meg, hogy csinálja a nyelvével vagy a kezével - hidd el, örülni fognak ennek is.

(Nem nagy kunszt nyelvvel csinálni, csak türelem kell hozzá...)

Később csináljátok vegyesen - azaz mikor benned van, simogassa ő a csiklódat.

2008. máj. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem a zuhanyrózsás dolgot hagyd rá, mert te hozzászoktál, hogy ennyire erős ingerek érnek téged. Se újjal, se nyelvvel ilyen hatást nem lehet elérni, ezért megy úgy lassan. Nekem a párommal 1 évig nem volt orgazmusom, aztán rávettem magam, hogy beszéljek vele. Nha ott minden megváltozott, megmutattam neki, hogy csinálja nekem. Egy férfi nem tudhatja magától, ezért kell őket tanítgatni. Az is előfordul, hogy szex közben én csinálom magamnak, ami még a páromat is nagyon ingerli.

Ott a másik lehetőség az orális szex, amihez csak türelem kell. Eleinte talán töb idő kell, de a végén már a kedvesed is rutinos lesz és gyorsan eljuthatsz a csúcsra.

Sajnos a hüvelyi orgazmusban nekem sincs tapasztalatom, de mivel nekem annyira jó a csikló orgazmus nem hiányzik. Néha azért úgy érzem mikor a párom benne van, hogy mindjárt elemegyek, de aztán mégsem. Szerintem ez egy folyamat, majd szépen kialakul.

Sok sikert!

2008. máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!