Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen jelek vannak hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek vannak hogy a pasim el fog élvezni?

Figyelt kérdés

És az orgazmus végéig folytassam a munkát?vagy hogy?

bocsi hogy tudatlan vagyok:$


2009. júl. 22. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
amikor a csúcsnál jár akkor biza egyre gyorsul a szívverése és megemelkedik a vérnyomása is..kitágulnak a pupillái és erőteljesen izzad..valamint mély sóhajokkal dícséri az aktust..vagy az orgazmusi állapotot..
2009. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én általában remegek ha közeleg... amikor kezdődik a spricc, hagyd abba, és gyönyörködj benne ahogy élvez. :)
2009. júl. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A párom esetében egyre nagyobb remegések futnak végig a testén, mocorog, sóhajtozik, egyre több előváladék keletkezik. Szokott szólni előtte, nehogy váratlanul érjen a dolog. :-D

2009. júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ, h meddig csinálod, lenyeled - nem nyeled le. Én az első spricct szoktam lenyelni, a többi már nem megy le..Az orgazmusa előtt az én páromnak mozog a farka, vagy akkor is ha valami nagyon jó.xD Egyébként megfeszül, sóhajtozik nagyokat, nyög. Meg közvetlenül előtte szól, h ne legyen meglepi.:)
2009. júl. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nagyon megdagad a farka, bevörösödik és ujjnyi vastagok lesznek rajta az erek és egyre gyorsabban sóhajtozik. miután elspriccelt utána még húzogasd egy kicsit rajta a kezed, de csak szép lassan utána csak simogasd meg és kérdezd meg milyen volt;)
2009. júl. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megfeszül a teste,a teste és a farka is megremeg,ráng,akkor készülődik a spricc,ilyenkor már olyan kemény a farka hogy szét lehetne vele ütni egy villanyoszlopot,ilyenkor azt szokta kérni hogy gyorsan verjem neki,nem szokott szólni előtte,én már tudom hogy mikor jön..:)
2009. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!