Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Honnan veszi/tudja hogy én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan veszi/tudja hogy én akarom e a szexet?

Figyelt kérdés
A volt barátommal még mindig találkozunk és van olyan amikor csak ugy spontán leteper és hiába mondom hogy nem akarom ő váltig állitja hogy:"Tudom hogy akarod csak nem mondod meg." Honnan tudhatja hogy én mikor akarom és mikor nem? Vagy neki nem számit hogy mit szeretnék?
2008. máj. 9. 18:24
 1/9 anonim válasza:

1. Neked kell tudnod,hogy akarod.

2. Ő csak úgy érzi hogy akarod. De nem tudhatja,hogy akarod e.

3. Ő csak azért mondja,mert ő akarja és azt akarja,hogy te is menjél bele.


Ne ő rá hallgass,hanem magadra. Te tudod igazán,hogy mit akarsz. A másik csak akkor,ha jelét is adod neki.

2008. máj. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha akar csókolni elhúzom a fejem,ahogy fogdosni akar ellököm a kezét.Nem értem. :S Talán azért csinálja mert tudja hogy nem tudok neki ellent mondani hiába szakitott velem?
2008. máj. 9. 18:31
 3/9 A kérdező kommentje:
+ meg
2008. máj. 9. 18:32
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát... döntsd el, hogy ellen tudsz-e mondani?

Ha igen, akkor mondd is!

Ha meg nem, akkor tényleg ne tiltakozz... van ilyen is, amikor azért nem mondasz ellent, mert sajnálod őt. Ez nem olyan nagy baj: majd, ha találsz más párt magadnak, akkor végleg el fogod tudni engedni az előzőt.

De akkor mondd meg neki, hogy nem szereted már, és csak a jó természeted miatt nem utasítod el őt... talán így könnyebb lesz neki is a szakítás.

2008. máj. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ő már rég kidobott csak még dumálunk. Mondom én hogy nem akarom,de nem figyel rá. És ami a bökkenő a dologban hogy ő volt az első meg minden és hogy hátam mögött elmond mindennek. Pedig tud minden lépésemről hiába nem vagyunk eggyütt. :S
2008. máj. 9. 19:18
 6/9 anonim válasza:

Az a legjobb,hogy nem is dumáltok. Ha nem ért a szép szóból,akkor ne is találkozzatok. Mond meg neki,hogy nem vagy hajlandó találkozni vele amíg így viselkedik. Minnél határozotabb vagy,annál hamarabb jön rá hogy nem akarsz semmit és békén hagy.

És ha ezután is erősködök,akkor hagyd csak nyugodtan ott. Majd talál mást,akivel eltöltheti az idejét.

2008. máj. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Lehet az lenne a legjobb ha nem találkoznánk,ez igaz,de...mind1.
2008. máj. 10. 18:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudja hogy akarod! csak szeretné ha akarnád! Ő ezt igy fogalmazza át és ezzel akar téged manipulálni.
2008. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oké. Köszönöm a válaszokat
2008. jún. 26. 18:52




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!