Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki hogy élte meg az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy élte meg az első szexuális élményét? Milyen volt és mikor?

Figyelt kérdés

Leírnátok azt is hogy milyen helyszinenés hány éves korotokban?Köszönöm szépen Ja és azt h fiú vagy lány vagy!

Előre is köszönöm!!!


2009. júl. 21. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

16 évesen a barátomnál! nem volt ugymond jo de annyira nem fájt!


L

2009. júl. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért, most jól le fognak pontozni, de ha már így megkérded: 13 évesen(de 16nak simán kinéztem), egy 20 éves fiúval, aki az első volt minden téren, 9 hónap után, elsősorban azért, mert gyerek voltam és az idióta unokatesóim, behülyítettek, hogy el fog hagyni ha azt nem csináljuk;mert ő már biztos csinálja alapon.....én meg elhittem..kiderült, hogy ő is csak egyszer csinálta előttem mással, azóta boldogan élünk 12 éve házasok vagyunk, s ma már csak jót nevetünk az egészen, de mindíg elmondja: az én feleségem korán kezte, de legalább velem kezdte...:)Tanulságnak szántam.
2009. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, hja, és egyébként, nagyon fájt, és még a második is, de a korom, és testi fejlettlenségem miatt. Nem vagyok követendő példa, bár nálam jól sült el a dolog.
2009. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
16 voltam, nyáron történ és csak futó kalad volt, VÉDEKEZTÜNK.. nem bántam meg.. csak 1 kicsit fájt és lány vagyok :P
2009. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%

17 éves fiú voltam. Ősz volt, a fák levelei csak úgy izzottak a színpompától, a mesés őszi táj hatalmába kerített, és valami egészen új érzés kavargott bennem: a belsőmben lakozó, kibontakozni akaró férfi vágyai fűtötték gondolataim. Csak ültem ott a parkban... és álmodoztam. Egyszer csak... jött Ő...a semmiből termett ott. Ő, akit még soha nem láttam azelőtt. Lágyan suhant át a lehulló levelek közt, és felém tartott...Teljesen elvarázsolt. Léptei oly könnyedek voltak hogy csak a levelek kis rezdülésének susogását lehetett hallani azon az igencsak csendes őszi délutánon. Felém tartott... és

rám nézett... nem vette le rólam a szemét. Barna haját könnyeden emelgette a hűvös őszi szellő... közben mosolygott, és huncut tekintetét rám szegezve közeledett felém, úgy tűnt semmi nem állíthatja meg. Én is bámultam őt... Kéken csillogó szemei olyan kifejezőek voltak hogy szavak nélkül is kitaláltam mire gondol. Végül odaért elém. Ekkor felálltam és köszönni akartam - de egy hangot sem tudtam kipréselni a torkomon, szinte elvesztem a lány szemében, és a mámoros érzés fogva tartotta elmémet. Csak rá tudtam gondolni... gyönyörű volt. Csak mi ketten voltunk a parkban. Csak álltam előtte és arra gondoltam vajon mi hozta ide, vajon mi az oka, hogy pont erre sodorta az élet ezt a csodálatos teremtést? Mielőtt a válaszon kezdtem volna törni a fejem, azt vettem észre hogy közelít felém... önkéntelenül is átkaroltam a derekánál, és magam felé húztam...megcsókolt. Hirtelen kitisztult a fejem. Csak arra az egyetlen pillanatra koncentráltam, számomra akkor csak mi léteztünk... mintha a világ csak belőle és belőlem állt volna. Hihetetlen érzés, az abszolút jelen. Mikor minden probléma semmivé válik, múlt és jövő nem létezik, csak a jelen, én és ő. A csók után néhány félénk pillantást vetettem testére... soha nem láttam azelőtt nála szebb lányt. Testem minden porcikájával kívántam őt... magamévá akartam tenni. Finom mozdulatokkal elkezdtem kigombolni melleire simuló blúzát, miközben forró csókokkal árasztottam el a nyakánál... és haladtam egyre csak lejjebb. Ő csak halk nyögésekkel jelezte hogy mindezt ő is akarja, és tetszik amit csinálok. Bársonyos bőre szinte kívánta a kényeztetést... Mindeközben éreztem hogy nadrágomban férfiasságom ébredezik már. És ekkor hirtelen.... eltűnt. Minden eltűnt. Sötétség vett körül. Kinyitottam a szemem...fehér volt minden, és erős fény vakított...lassan azonban a homályos valóság képei kezdtek megjelenni szemem előtt. Egy fehér szobában feküdtem egy ágyon, falait semmi nem díszítette, egyetlen ajtó volt csak, s az is fehér. Nem volt rajt kilincs,

semmi, de még kis nyílás, vagy ablak sem. Ekkor megfordultam, és észrevettem hogy a párnámon van egy

biléta... rajta pedig ez áll: ANGYALFÖLDI ELMEGYÓGYINTÉZET

2009. júl. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
19.5 éves voltam. Nagyon kívántam a páromat és ő nagyon gyengéd volt. Hihetetlenül lassan hatolt belém és mivel nagyon kívántam és lassan csinálta egyáltalán nem fájt. Természetesen mivel még nem járt ott senki egy csöppet szűk voltam. Meghatározó és szép élmény volt.
2009. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
53%
jaj nem naon szeretek beszelni errol......meg 14eves voltam 1ev 2honap utan fekudtem le a baratommal....szornyu volt...persze benne semmi gyengedseg nem volt....szeretett de nagyon onzo volt az agyban......persze ezutan nem sokaig tartot a kapcsolatunk egyszer sem sikerul elmenem nalla.....azota is a huveji elelvezes nem nagyon akar oszejoni:(
2009. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!