Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak akkor, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak akkor, ha szexeltem két meleg fiúval múlt héten, és mindkettőbe beleszerelmesedtem?

Figyelt kérdés

(nem kérek zubizást!) én egy fiatal vékony passzív fiú vagyok és a neten összeismerkedtem két izmos, aktív sráccal, akik egy párt alkotnak. éreztem, hogy az egyik fiú sokkal több érzelmet adott nekem (valószínűleg tetszettem neki), a másiknak is bejöttem.Azt mondták, hogy menjek máskor is, csak ne essek valamelyikükbe, de ez megtörtént, mind2-t szeretem!!!!


(nem kell kiokosítani, gumival csináltuk, mert félek az AIDStől)


2009. júl. 21. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez nem szerelem, hisz annyira nem is ismered őket (gondolom). Túl fiatal lehetsz. Mivel ők egy pár, és előtte meg is mondták hogy ne startolj egyikre sem, nem akarnak mást tőled, mint szexet. Fogadd el ezt, és keress mást. Nyilván bejöttél nekik, különben nem vettek volna be, de ez nem jelent többet an(n)ál, mint ami volt. Amúgy én bírom a melegeket
2009. júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

hát mivel ők egy pár így nem nagyon van esélyed ennél több érzelemre. De azért a melegeknél az ki és be ábrándulás új pasikba nem ritka, úgyhogy lehet még talán esélyed :)

Amúgy a helyedben addig is kihasználnám az alkalmakat és ahányszor csak lehet átmennék egy jót szexelni, mindkét szerelmeddel :) még a végén 3-as párt fogtok alkotni :)

27/L/hetero

2009. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Javaslom a taigetoszt
2009. júl. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
én neked javasolnám a tajgetoszt a lepontozásaiddal együtt, nem volt kötelező hozzászólni a témához ha homofób vagy...
2009. júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

19:35: inkább neked kéne a taigetosz.. A kérdező legalább normális ember, ellenben veled.

Kérdésre válaszolva: Szerintem keress egy pasit aki igazán szeret, nem csak dugásra kellesz. Addig is lehetsz velük amikor csak jólesik ;)

2009. júl. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Fú, hát k.rva okosak vagytok... persze, úgy járjon át hozzájuk szexelni, hogy mindkettőbe belezúgott a szerencsétlen? tudjátok ti milyen megalázó úgy szexelni valakivel, hogy te bele vagy zúgva, neki meg csak a szexre kellesz?

kérdező, ne keresd többé a fiúkat, ha ennyire kötődsz hozzájuk érzelmileg, mert csak magadat kínzod, egyik sem fogja valószínőleg otthagyni a másikat érted. keress olyan párt, aki viszonozza az érzéseidet és a szex is jó vele. már ha egyáltalán igaz a sztori és nem csak provokáció...

23 L

2009. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%

fú te milyen okos vagy 23 éves lány. A melegeknél kissé szabadosabb az élet, de ezt tudnád ha nem csak a habokba irkálnál mindenféle tapasztalat nélkül.

Amúgy meg úgyis azt fogja tenni amit éppen akkor jónak érez ! nem a válaszok alapján fogja eldönteni, maximum a már meglévő döntését lehet megerősíteni.

okostojás

2009. júl. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem provokálom itt a többieket. Tudjátok, egyszer én is szép testű, kigyúrt fiú akarok lenni,és bejönnek a 25-35 közti kidolgozott pasik. Ez a melegek világa,sokunkat itt nem az eszünk irányít, hanem a farkunk sajnos.
2009. júl. 21. 20:15
 9/11 anonim ***** válasza:
29%
OMFG BZI BZI
2009. júl. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hát szerintem nem sajnos amit írtál, sokkal jobb lehet szabad hozzá állásal élni, nem megkötni a párotokat, meg kötelező dolgok sincsenek, ezek csak nálunk heteroknál vannak aztán meg szívjuk a fogunkat. :)

Az előzőnek meg javasolnám hogy hova menjen, de inkább nem írom le.

2009. júl. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!