Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak olyan emberek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan emberek, hogy heterok allandoan csak csajoznak meg minden es kozben meg melegek csak nem mondjak el senkinek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
biztos....
2009. júl. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze.Olyat is ismerek,akinek felesége és fiai vannak,mégis meleg,igaz nem veri nagydobra az igazságot.
2009. júl. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
erdekelt, mert en ismerek egy ilyen illetot, ennyire meg lehetne jatszani ezt?
2009. júl. 21. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászóló vagyok: Igen meglehet játszani,csak ebben az esetben,akit én ismerek kicsit feleslegesnek érzem,hiszen kapásból rá lehet jönni a viselkedéséből,hogy meleg.Nem tudom miért ment bele a felesége ebbe a játékba,biztos szeretik egymást,csak azért ez nem kis akadály szerintem egy kapcsolatban.A városban mindenki kedveli őket,de gyakorlatilag ez egy nyilt titok. Akit te ismersz hogy él?
2009. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
szerintem nincs ilyen ismerősöd, és te vagy meleg
2009. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!