Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, minek veljem ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, minek veljem ezt?

Figyelt kérdés
a baratom azt mondja, h szeret, es erzem is ezt, de viszont ha egyszeri alkalommal valamiert kimarad a sex 1 nap, akor mar durcizik, mindentol elmegy a kedve. peddig mar egy eve hogy egyutt vagyunk, miert van ez?
2009. júl. 21. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog, amúgy ezzel én is így szoktam lenni. Nem tudom miért lehet, de mondjuk én azért mindig az arcomra erőltetek legalább egy olyan képet, h. ne látszódjék mennyire frusztrált vagyok emiatt.
2009. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mert pasiból van (bocsi a kevés kivételes ésszel rendelkezőknek :D:D)

elég sokan nemtudják feldolgozni ha elutasítják a sexuális közeledést. fiúk lányok egyaránt. nem helyes h így viselkedik, de úgy látom igényli a sexet. hát így járt.

2009. júl. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
egyszeruen szarul voltam, mar elozo este is nagyon fajt a hasam, s reggel mar alig birtam, s erre o kezdemenyezett, s csak annyi volt, h ne oleltem meg ugy ahogy o varta, s kiment a szobabol
2009. júl. 21. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:
nem derül ki h mennyi idősek vagytok.. ha fiatal a barátod akkor még nagyon szüksége van a szexre, az a legfontosabb neki a tapasztalatgyűjtés...
2009. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
22L/23F
2009. júl. 21. 21:39
 6/7 anonim ***** válasza:
az én barátom is megsértődik ha kimarad a sex pedig ő várta volna, ez egyszerűen egoromboló nekik meg tudják h kise verhetik mer ottvagy.. Figyelj ha nemérti meg akkor hagyd rá, nehogy beleess abba a hibába h még én kértem biocsánatot és akármi ellenére mégis sexeltünk. am az is lehet h csak azt akarta elérni h bűntudatod legyen és mégis legyen vmi... ne törődj az ilyen dolgaikkal. sose csinálj olyat főleg sexben ami neked nem kellemes, a végén tönkreteheti a kapcsolatot.. én tudom..
2009. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hat lassan ugy erzem, h mar tonkre tette a kapcsolatunkot a sex,minel tobbet nyujtok neki annal tobb kell. persze azt el felejtettem mondani, h az elozo 2 nap joforman ki se bujtunk az agybol
2009. júl. 21. 22:02




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!