Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok! Történt már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Történt már veletek hasonló? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Story! akkor lehettem 13-14 Ált.iskolában az eggyik oszt.társam áthívott magukhoz! Aztán náluk nem volt othol senki, és bementünk, utánna meg jött még 2 ismerőse!

Aztán elővette az annya vibrátorát aztán meg elkezdek a nemiszervükkel játszani!!! nem veerni hanem játszani! Hát én meg mivel nem vagy/ voltam meleg ezért nem tudtam mit csinálni! Erre azt mondják vegyem elő én is ez számomra olyan megalázó volt! letoltam a gatyámat utánna meg vissza! Aztán a többire már nem emlékszem mert régen volt, de semmi más nem történt!

Veletek történt ilyen vagy ehez hasonló! Kérem a STORYKAT és a mostani és az akkori korotokat amikor történt!

18/F


2009. júl. 21. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

"otthol" :D:D Csak nem Vas megyei vagy?


Amúgy nem, nem történt velem ilyesmi.

2009. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem! Nem Vas megyei vagyok!

De ez nem ide tartozik!

2009. júl. 21. 18:05
 3/7 anonim ***** válasza:

ez csak gyerekcsíny :D a sportolók[fiatalok 15-16] az öltözőben mindig "buz.ulnak" de semmi komoly, mindenki a nőket szereti :D a barátaid kicsit túlzásba vitték... :D ilyen hogy fenékcsapkodás, stb...:D sztem semmi bu.zis nincs benne!

ui.: MINDIG A NŐKET SZERETTEM, ÉS MOST IS! mielőtt félre értené vki... (:

16/F

amúgy meg olyan hogy egy szobába 3an kivertünk ugyanarra a képre...volt rá példa :D bár én nem igazán éreztem közbe jól magam...2 másik fiúval álló pénisszel... :S :)

2009. júl. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen nem, nem is fog:D

Általánosban 9-10 évesen hátul ültünk és csoportos rejszolást műveltünk, aztán egymásnak dicsekedtünk, hogy "nekem 2 zsepi kellett", "nekem meg 3", meg ilyenek:D:D

Amúgy hülyeségből még mi is "buzulunk", de nem ruha nélkül:D

Csak olyanok, hogy mikor előrehajol "Ne pucsíccs, mert megtoszlak", meg ilyenek:D

-ReapeR-23/F

2009. júl. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha nem bírod feldolgozni akkor, menj el egy pszichológushoz, vagy paphoz és gyónd meg. :)

Egyébként velem történt hasonló, 11-12 éves koromban, bár az extrémebb volt annál hogy egymás előtt vertük, de felbírtam dolgozni, és azóta heteroszexuális vagyok, sőt talán még kicsit segített is az a tapasztalat abban hogy jó legyek az ágyban.

22/F

2009. júl. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Feldolgozni feltudtam!

De akkor per pillanat megalázó volt!

2009. júl. 21. 19:40
 7/7 A kérdező kommentje:
NYUGODTAN JÖHETNEK MÉG VÁLASZOK!
2009. júl. 21. 21:36




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!