Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha eljön 1 lány hozzám dvd-zni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eljön 1 lány hozzám dvd-zni akkor abbol lehet alkalmi szex?

Figyelt kérdés
hogy vehetném rá?
2009. júl. 21. 17:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Pl így: Érdekel a film is, vagy térjünk egyből a lényegre? :)
2009. júl. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
attól függ milyen típus a csaj mert ha könnyűvérű akkor simán mássz rá, ha viszont nem az, akkor szerintem egy pofon lesz a válasza...
2009. júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

én már keveredtem ilyenbe annyi különbséggel, hogy én is akartam a dolgot és ő is, de előbb a film, simán végignéztük úgy, hogy nem értünk egymáshoz, aztán amikor vége lett a srác adott egy "jóéjt" puszit a számra, én meg megcsókoltam, aztán a többit te is tudod...

sztem nézzétek meg minimum a felét, feküdj mellé, néha érj hozzá, simogasd, ha úgy akarja úgyis felkelted az érdeklődését. ha látod rajta, hogy jól esik neki, folytasd és akár csókold meg. A többi úgyis jön magától, ha idáig eljuttok, ha nem akkor meg nem illik erőltetni

2009. júl. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
szerintem ha felmegy egy pasihoz dvdzni aki nem a barátja akkor simán kapható rá, azért megy valójában...
2009. júl. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
dvd-közben próbáldd megfogni a kezét,és kérdezdd tőle hogy szeretsz-e? stb..xddd flörtölj vele!
2009. júl. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

ne mondd már, hogy tényleg DVD-zni akar felmenni :D úgy sem hisszük el... tudna otthon, elkérné tőled a filmet, stb...

ez csak ürügy...vagy kíváncsi, vagy akar téged :D bár nekem már volt olyan, hogy feljött 1 csaj megnéztük a "Másnaposok"-at, és én nem vettem észre, hogy ő közeledett, mert annyira király az a film :D így semmi nem lett...de jön fel megint :D hiba nincs :D meglesz(K)

2009. júl. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Na,nekem pont ez történt.Haverom felhívott magához dvd-zni,viszont én már tudtam,hogy ez csak álca,jól tudtam,hogy nem filmezés lesz belőle,de belementem,mert nagyon kívántuk egymást szexuálisan,már elég régóta(túl hosszú a story ahhoz,hogy elmondjam).Megnéztünk valamit,aztán jött az ágy.Nem vagyok az egyéjszakás kalandok híve,de nem bántam meg,mert jól éreztük magunkat.:)
2009. júl. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

Ucsó válaszolónak.


Régen a bélyeg gyűjtemény volt a módi, most a DVD gyűjtemény:D:D:D


Krisz

2009. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
A Másnaposok tényleg kib@szott nagy film. :D
2009. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
mhmm most úgy megkívántam ezt "valakivel" áá :) mássz rá!:DDD amugy meg,ha ő is akarja,és titkon azért megy hozzád,akkor nagy csalódás lenne neki,ha nem is próbálkoznál. és nem rávenni kell,hanem rávezetni.:D 16L
2009. júl. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!