Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ilyen korban hányszor szeretke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen korban hányszor szeretkeznek a házaspárok?

Figyelt kérdés

Csak merő kíváncsiságból kérdezem.

A nő 46 éves, a férje 57. Imádják egymást, tényleg a világot jelentik egymásnak. Szerintetek van még egyáltalán szex?


2009. júl. 21. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ameddig mind a ket felnek jol esik es kivanjak is egymast akkor biztos van.
2009. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát a szüleim hasonló koruak-anyu 50,apu 54 éves.azt nem tudom hogy milyen gyakran szoktak szeretkezni,de biztos hogy szoktak.
2009. júl. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na igen én azt értem, csak hát ugye a pasi 57 éves, és ilyen korban azért ők már mást igényelnek inkább. Szerintem. Bár tény, hogy kivételes módon szerelmesek egymásba már nagyon régóta.
2009. júl. 21. 16:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahányszor akarnak! Volt olyan 40 éves pasim, aki szégyenbe hozta az összes huszonévest, akikkel előtte volt dolgom! Szerintem ő később is ilyen lesz.
2009. júl. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk én 43 férjem 51, 3 gyerek

Heti 3-4 alkalom. (és élvezzük, hogy a gyerekek egyre kevesebbet vannak itthon :)))

2009. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor azért engedik meg az anyumék h tovább kint lehessünk...erre nem is gondoltam!:DD

1ébként az anyum 40,apu 46


16/sweet girl

2009. júl. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Apukám 56 éves, anyukám 53, és ők hetente többször is csinálják. Nem vagyunk betegek, nem lesem őket, csak van pár dolog, amit előtte mindig csinálnak, és nem vagyok sem süket, sem vak. :) Szóval szerintem még annál a párnál is van bőven szex, miért ne lenne? Ha még jól esik mind a két félnek, akkor egészségükre!
2009. júl. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én szüleim 60 fölött is heti kétszer csinálják. Én meg 30 körül havi egyszer kb. Attól függ, hogy mennyire van rá igény mindkét fél részéről, mennyire vonzódnak a másikhoz, meg még ki tudja, mitől.
2009. júl. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!