Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, mit gondoltok lesz még szex?

Figyelt kérdés
14 éve ismerem a páromat, de csak két hónapja vagyunk együtt. Akkoriban még mindketten komoly kapcsolatban voltunk, de a szikra azért már évekkel ezelőtt is megvolt. Teljesen egy hullámhosszon vagyunk, nagyon jól érezzük magunkat együtt, mindennap beszélünk, és hetente háromszor négyszer együtt is alszunk. DE! Nem volt még szex… Vagyis orális kényeztetés mindkét oldalról, éjszakákon át tartó simogatások, hosszú csókok….. az igen. De maga az aktus még nem történt meg. Mi lehet ennek az oka? Hiszen tudom, hogy kíván, érzem! Mi lehet az oka, hogy egyszerűen nincs folytatás? Én azért mégsem „ülhetek rá”, hogy na most akkor…! Szerintetek?
2009. júl. 21. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
nemis kell ráülnöd, ezt lehet sokkal finomabban is. ésha mind2en olyanok vagytok h úgynéztekki mint akinek elég az orál, akkor nemis lesz folytatása. vkinek kicsit előrébb kell lépnie. nemkell letámadnod, de adhatnál vmi jelet neki, h bennelennél a szexben.
2009. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
igazábol mért ne kérdezhetnéd meg hogy "most akkor lessz sex"? legalább fogná a lapot ha a meglepődötségtől válaszolni se tudna... (=
2009. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintm biztos ő is akarja,csak ő is ugyanezt gondollja : most mit tegyek rakjam be neki aztán lesz ami lesz? hát ez kicsit extrém,ugyan ez volt nálunk is,aztán megkérdeztem h akarod e,ennyi,nem kell semmit sem tulcifrázni,jó nem ilyen nyersen de...érted Tudom h szar kerülgetni a forrókását,ezért beszélljétek meg nincs mit ezen szégyelni...sok sikert ,fiu vagyok
2009. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Háááát köszi... De egyrészt szerintem semmi kétséget nem hagytam afelől, hogy szeretném, másrészt viszont nem az a szégyellős fajta... Legalábbis eddig tutira nem volt az! Sőt! Ezért gondoltam, hogy talán velem lehet a baj. De hogy mi.... fogalmam sincs. Azért köszi.
2009. júl. 21. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom lehet, hogy én gondolom rosszul , de számonra nem nagy különbség (ezt úgy értem, hogy nem sokkal komolyabb dolog) valakivel lefeküdni, mint "csak" orálisan kielégíteni. Nem értem a párodat, nem lehet a férfiasságával valami gond?
2009. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez most jutott eszembe nekem is, hogy sokkal régebben volt egy barátom, és ugyanígy két hónapig nem történt semmi. Aztán kiderült, hogy iszonyú gyorsan megy el, és félt, hogy ettől majd meggondolom magam vele kapcsolatban. (Amúgy nem gondoltam meg :) ) Szóval erre tudok gondolni én is. Köszi szépen!
2009. júl. 21. 16:25




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!