Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miből tudom hogy már készen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudom hogy már készen állok a szexre?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és szűz..egy hónapja járunk a barátommal és nagyon szeretem.petting már volt de én nagyon kívánom már a szexet is.ő az első ilyen komolyabb barátom. sokan mondják,hogyakkor tegyem meg ha már készenállok. és miből tudom ezt?:)
2009. júl. 21. 12:37
 1/5 SzSzili ***** válasza:
50%
Ha megteszed készen állsz. Ha nem teszed meg akkor nem állsz készen.
2009. júl. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Azért érdekes hogy valaki már 1 hónap után pettingel vagy szexel a pasijával.Sztem korai,mert szinte még nem is ismeritek egymást.Én nem bunkózni akarok de ez az igazság.
2009. júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy csak 1hónapja járnak még nem azt jelenti h nem ismerik 1mást.Ismerhetik 1mást régebbről is,de csak most jöttek össze.(bár ez nem derül ki).Az 1. válaszolónak igaza van.Ha abban a helyzetben leszel,tudni fogod mi a helyes.Ha úgy érzed úgysem teszed meg,ha +másképp,akk úgyse tud majd senki lebeszélni róla.
2009. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
De akkor is 1 hónap után szex?...
2009. júl. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

sztem várd meg h mitfogsz érezni 2-3 hónap múlva. ha ennél többet, akkor készenállsz, ha kevesebbet akkor valszeg nem.


1 hónap után még max a szexet, mint érzést kívánhatod, de az nemugyanaz, mint a "szeretkezek a barátommal."

(az első szex pedig inkább legyen "szeretkezek a barátommal típusú")

2009. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!