Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fitymaréteg makkról való...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fitymaréteg makkról való eltávolítása után is konnyedén megy a maszturbálás? .

Figyelt kérdés

Elsosorban azt szeretném megtudni hogy mennyi ido múlva tudtatok ujra maszturbálni,nehéz volt e a maszturbálás vagy konnyebb és jobb érzés e, és hogy elonyos e a korulmetélés??

Elsosorban azokat a fiúkat kérdezném akik már átestek ezen a mutéten!KOSZONOM


2009. júl. 21. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha kell akkor kell a körülmetélés nincs mese. Nekem 3 hét kihagyást jelentett. Meg kellet szokni, de sztem így sokkal jobb.
2009. júl. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de az ugye nem tesz kárt a gyógyulásban ha elég sokat van merevedés és hosszabb ideig?
2009. júl. 21. 12:48
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
Zsidó vagy?
2009. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem csak fitymaszukulet
2009. júl. 21. 13:08
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Első vagyok. Mindenkinek van merevedés este, ami kicsit kellemetlen is mert felkelsz este, de az elmúlik ha felszívódnak a varratok. Nem tesz kárt, csak kellemetlen.
2009. júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
koszonom szépen
2009. júl. 21. 13:25
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

én is körül vagyok metélve lassan egy éve. szerintem megérte, nem tartozok semmilyen vallási felekezethez, egyszerű egészségügyi mütét volt. Arra figyelj majd, hogy mikor a mütét után alszol akkor ne feküdj hason, mert nagyon kellemetlen lehet, ha forgolódsz az is. XD


De utána szerintem sokkal jobb, tovább birja az ember a szexet, nekem jobb érzés is. Ne aggódj szerintem.

2009. júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
amúgy én már mutét után vagyok kb 2hete, csak még benne vannak a varrások és ha megprobálnék maszturbálni akkor fáj ezért várok vele kb. mégegyszer ennyit-azután remélem megszunik a fájdalom!
2009. júl. 21. 21:05
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Én 3 hét után untam meg, hogy nem tudok aludni. Akkor már nem voltak sebek, ezért fogtam a körömvágóollót és elvágtam a varratokat és kihúztam. Szerencsére nem sérültem meg, de azért kettőt bent hagytam:D Azt másnap szedtem ki.
2009. júl. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
most metéltek körül és máris maszturbálnál? bírjál már magaddal, bazeg.
2009. júl. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!